Продавець ТОВ "Техноактив Інвест" м. Хмельницький розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
84 відгуків
Замовити запчастини для спецтехнікиЗамовити

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (67) 404-13-50
+380 (50) 339-06-84
Оригінальні запчастини для спецтехніки, нові та вживані

Навісне обладнання

Навісне обладнання для спецтехніки і інші запчастини для спецтехніки від світових лідерів-виробників: Liebherr, Zeppelin, Hanomag, Caterpillar, Bobcat, Manitu, Bomag, JCB, Komatsu, Kubota,Terex, Volvo, Wacker, Yanmar, Claas, Massey Ferguson та ін. 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО КОВШАХ, ВІДВАЛАХ ТА ЇХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ

Нові і б/у в хорошому стані, з гарантією. Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Професійний підбір оптимальної спецтехніки за Вашим потребам та можливостям, швидке надання пропозиції.

Якщо Ви не знайшли на нашому сайті цікавить Вас навісне обладнання (або його деталь) для спецтехніки (дорожньо-будівельної, сільськогосподарської техніки, ...) - не турбуйтеся, Ви можете звернутись до наших менеджерів за допомогою, вказавши необхідне обладнання або запчастину, марку та модель деталі або спецтехніки (або описати причину неполадки техніки/обладнання). Закріплений за Вами менеджер підготує інформацію за вказаною запчастини (або підбере найбільш оптимальний варіант) і вкаже Вам можливість, вартість  і терміни доставки.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ МЕНЕДЖЕРУ

універсальна Багатофункціональна техніка на порядок перевершує вузькопрофільні машини. Тому виробники господарського устаткування пропонують споживачам навісне обладнання різного типу. Одна частина екскаваторних заводів виробляють додаток самі, інша частина вважає за краще доручати це іншим спеціалізованим підприємствам.
Сучасний екскаватор - це не тільки машина-землекоп, а багатофункціональна техніка, здатна виконувати роботи різного типу. Починаючи від загально-будівельних і дорожніх робіт, закінчуючи переробкою сміття та знесенням застарілих будівель.
Основні види навісного обладнання (широко використовувані додатки, робочі органи):

  • Ковші, як правило, використовують у двох варіантах, це земляні або навантажувальні роботи. В залежності від виду екскаватора застосовуються фронтальні ковші для вантажних, і ковші прикрепляемы ззаду для раскопочных робіт. Зазвичай використовуються у сільському, будівельному і комунальному господарстві.
  • Відвали    навісне обладнання для бульдозерів, автогрейдерів, навантажувачів і малотоннажних автомобілів, що використовується для розробки грунтів, снігоприбиральних робіт та для інших операцій. Найчастіше відвал представляє собою зварену металеву конструкцію коробчатого перетину. Уздовж нижньої кромки відвалу прикріплені ножі. З боків відвалу приварені щоки, призначені для перешкоджання рассыпанию переміщуваного матеріалу.
  • Гідромолоти призначені для руйнування. Використовується для зняття дорожнього покриття, викорчовування дерев та розпушування мерзлого грунту. Підключається до гідравлічної системи екскаватора і працює під тиском масла в головній магістралі. Можуть мати різну конфігурацію, в залежності від моделі техніки.
  • Гідроножиці призначені для проведення навантажувальних робіт різних матеріалів. Як і всі гідравлічне обладнання працює від гідросистеми екскаватора. В основному застосовується В будівництві та лісовому господарстві, але також може бути корисним при виконанні дорожніх робіт.
  • Бетонолом використовується при знесенні будівель і проведення демонтажних робіт. Основна область застосування – це будівництво. Незамінне обладнання при руйнуванні фундаменту.
  • Мультипроцесор широко застосовується в будівництві і при навантаженні. Мультипроцесором зручно маніпулювати, що забезпечує широкий спектр застосування цього обладнання. Варто відзначити, що при професійному володінні це обладнання може виявитися незамінним при монтуванні металевих конструкцій.
  • Грейфери і розпушувачі. Як і гідромолоти, ці доповнення спрямовані на розпушення грунту, зняття асфальтного покриття та промерзлого грунту. Грейфери знайшли свою популярність у сфері комунального та сільського господарства. Кількість насадок і тип конфігурації залежить від моделі екскаватора і заводу виробника. Мало чим відрізняються по області застосування, чого не скажеш про комплектації.
  • Шнекові бури використовуються для буріння свердловин. Це першорядне призначення даного обладнання. Працюють бури на високих швидкостях, що забезпечує точність буріння без жодних відхилень. Як правило, використовуються виключно для земляних робіт.
  • Віброзанурювачі незамінні для багатьох спеціалізованих робіт. Забезпечують подачу необхідного матеріалу в котлован або на будівельні майданчики. Якщо звернути увагу на передові будівельні компанії, можна помітити, що даний тип обладнання широко застосовується практично на всіх серйозних об'єктах.
  • Фрези використовуються для зняття дорожньої розмітки і вирівнювання стін в тунелях. Також легко нарізає асфальт і інші види нетривких матеріалів. Будівельна галузь і дорожня сфера рідко обходиться без такого обладнання.
  • Наддовгий робоче обладнання використовується в тих випадках, коли необхідна дистанційна подача ковша. Наприклад, при очищенні русла річки від намулу і інших забруднень або при вирівнюванні відвалів під час будівництва доріг. Має різну довжину і комплектацію в залежності від типу робіт, що проводяться.

 Це далеко не весь список вироблюваного устаткування, але даний перелік користується популярністю і успіхом серед споживачів різних рівнів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО КОВШАХ, ВІДВАЛАХ І ЇХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ


ЗМІННІ ЕЛЕМЕНТИ КОВШІВ

Найбільшому зносу в процесі експлуатації робочого обладнання екскаватора піддаються коронки зуби і адаптери. Від їх своєчасної заміни залежить якість виконуваних робіт і термін служби навісного інструменту, при цьому якість цих елементів безпосередньо визначає продуктивність техніки і витрати на її сервіс. Не випадково так важливо уважно підійти до вибору витратних матеріалів, так і до постачальника.

Важливо пам'ятати, що на знос елементів впливають:

  • характеристики матеріалу, з якого виготовлені розхідники, тому так важливо вибирати ті, які виробляються з високоякісних і зносостійких сплавів;
  • структура оброблюваної поверхні, її твердість, міцність, ступінь однорідності і абразивність, - і в цьому випадку необхідно використовувати конкретний тип обладнання з тими елементами захисту, які оптимально відповідають умовам експлуатації.

Наша компанія займається підбором і поставкою змінних елементів ковшів: зуби ковша екскаватора, коронок, адаптерів, бічних і міжзубних пластин, передніх пластин (spoon bit), а також ножів відвалів провідних фірм світу. Крім підбору і поставки запасних коронок ми також проводимо підбір комплектів зубів для заміни зношених адаптерів і передніх пластин ковшів.

Зуби ковша,  бокорізи і ножі відвалу - це основний робочий, ріжучий інструмент конструкції екскаваторів, фронтальних навантажувачів і бульдозерів, за допомогою якого відбувається відривання частини грунту або гірської породи для наступного завантаження або переміщення. При роботі будівельної техніки  зуби (коронки) і бокорізи ковша екскаватора, ножі відвалу бульдозера зношуються і виходять з ладу в першу чергу, тому їх прийнято вважати витратним матеріалом. В залежності від категорії  грунту або гірської породи підбирають  тип зубів ковша. Зуби (коронки) ковша можуть бути звичайними, в стандартному виконанні, можуть бути посилені - скельні, більш потужні по конструкції і відлиті з більш міцних сплавів.

 Адаптери ковша служать для кріплення зубів різних типів до ковша екскаватора або фронтального навантажувача. Адаптери виходять з ладу набагато рідше ніж зуби. Їх довговічність в основному залежить від майстерності роботи машиніста. Якщо техніка працює з твердими скельними або мерзлими ґрунтами, то адаптери ковша можна просто-напросто відірвати з необережності. Зуби (коронки) і бокорізи ковша, ножі відвалу виконують ще й свого роду захисну функцію не даючи ковшам зношуватися. Тому правильно підібрані, зі своєчасною технологічної заміною зуби, адаптери, бокорізи і ножі забезпечують достатню продуктивність роботи будівельної техніки і запобігають знос ковшів екскаваторів і відвалів бульдозерної техніки.

   Але як говориться, нічого вічного не буває, тому ківш екскаватора з часом зношується і приходить в непридатність. В такому випадку є два варіанти:

ремонт ковша екскаватора - серйозні зварювальні роботи з застосуванням спеціальних електродів і матеріалів. Якщо ківш екскаватора буде працювати зі скельними ґрунтами, його можна посилити спеціальними накладками з високоміцної сталі

купівля нового ковша - ми можемо запропонувати Вам ковші звичайної конструкції, посилені скельні ковші, ківш-розпушувач для розбору твердих порід мерзлого грунту, ковші збільшеного об'єму для навантаження пухких порід і сипучих матеріалів

Ріжучі елементи інструментів землерийних машини (зуб ковша, коронки зубів, ріжучі кромки відвалів, захисні накладки)  – наукоємні та високотехнологічні вироби. І хоча у світі існує велика кількість компаній, що займаються виробництвом змінних ріжучих елементів, лише одиниці займаються науково-дослідними, конструкторськими і технологічними розробками та інноваціями в цій області.  А це так само важливо, як і в будь-якій іншій галузі машинобудування і технологій.

Теоретичні дослідження і багаторічний досвід експлуатації показує,  що ефективний процес різання різних видів грунтів може досягатися застосуванням особливих форм ріжучих елементів і матеріалів. При виробництві будь-яких робіт дуже важливий ретельний і правильний підбір ріжучих елементів. При неправильному виборі типу зубів може знизитися не тільки продуктивність машини, але і ресурс робочого органу. Передчасний або прискорений знос сильно збільшує витрати на утримання машини і вартість робіт.

Тому ми пропонуємо коронки зубів і ножі відвалів тільки відомих і прогресивних фірм, деякі з них: ESCO, BUCYRUS BLADES (США), BYG (Іспанія), PYRSA, SHARK (Італія), Metallogonia (Іспанія, системи MTG KingMet, MTG FixMet).

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО КОВШАХ, ВІДВАЛАХ І ЇХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ

МІЖНАРОДНА КЛАСИФІКАЦІЯ КОВШІВ

Стан справ в області виробництва змінних ріжучих частин робочих органів землерийних машин характеризується двома наступними особливостями.

З одного боку, кожен поважаючий себе виробник прагне розробити свою "унікальну" систему зубів. Це пов'язано як з прагненням до вдосконалення продукції у звичайному, технічному сенсі, так і з прагненням "прив'язати" клієнта до своїх коронкам. Тут переслідуються суто економічні цілі. Кожен виробник розробляє оригінальну "систему", кодує по-своєму, продає під оригінальними номерами і т. п.
 
З іншого боку, є спеціалізовані сталеливарні концерни, для яких виробництво змінних зношених елементів для ріжучих органів будівельних машин – важлива частина бізнесу. Наприклад, ESCO в Америці почав цим займатися більше 90 років тому - широка лінійка систем коронок і захисних накладок, найбільш сучасна і прогресивна система у виробничій лінійці зубів ESCO – ESCO Super V. Адаптер гвинтової форми з одним клином, висока надійність і різноманітність форм. У цій галузі на даний  момент теж склалася певна група лідируючих компаній: PASSINI GROUP (марки PYRSA, SHARK), ESCO (марки ESCO, BUCYRUS BLADES і ще кілька), BYG (Іспанія), BOFORS, Metallogonia (Іспанія) і т. п. Вони вкладають в розробку і виробництво чималі гроші, і відливають цю продукцію сотнями тисяч тонн в рік. На даний момент близько 80-90% всіх розробок і виробництва зубів
зосереджено на підприємствах цієї групи. Вони забезпечують повний цикл: від розробки "системи" до виробництва і постачання на заводи будівельної техніки, так і для виробників ковшів і для роздрібної торгівлі.

Існує також безліч більш дрібних фірм у цій же галузі. Вони, в основному, випускають популярні моделі і типорозміри зубів для локальних ринків. У Європі, наприклад, такі виробництва розташовані в основному в Італії. Останнім часом на глобальні ринки стали виходити і китайські заводи.

Тим виробникам, кому в силу різних причин займатися власним виробництвом недоцільно, закуповують зуби у великих концернів (кодуючи, однак, їх по-своєму). Наприклад: на екскаваторах LIEBHERR R974 найчастіше встановлюються зуби ESCO. При цьому і зуб, і адаптер мають свої оригінальні номери за каталогами LIEBHERR.

СИСТЕМА ЗУБІВ

Це, перш за все, пара взаємно однозначно сполучуваних поверхонь зуба (коронки) і адаптера. Профіль адаптера і профіль посадкової поверхні коронки і утворюють ту саму "систему". В даний час склалося 2 основних типи коронок: "Тато"(виступ) на зубі (наприклад, BOFORS) або "тато" на адаптері (наприклад, LIEBHERR, CAT). У бік адаптера лежить матеріал адаптера, у бік зуба – матеріал зуба.

Адаптери можуть мати кілька варіантів виконання за варіантами кріплення до передньої пластині ковша; зуби – різну форму і розміри згідно з їх застосуванням. Однак система зубів залишається незмінною: будь-який вид зуба цієї системи "встане" на адаптер аналогічної системи. Система кріплення коронки на адаптері також унікальна для даної системи зубів. Деталі кріплення повинні забезпечувати міцність кріплення коронки на адаптері, її стійкість, можливість демонтажу при заміні зношеного коронки.

Системи розробляють як виробники машин, так і "ливарники". Всі згадані групи виробників можуть поставляти на ринок зуби (і адаптери популярних систем і типорозмірів в якості аналогів. Крім того, кожна система має кілька типорозмірів в залежності від зусиль впровадження, що розвиваються машиною. Крім типорозміру, зуби виготовляються кількох типів за призначенням:

  • загального призначення
  • для твердих грунтів
  • для абразивних  грунтів
  • для мерзлих грунтів
  • для м'яких ґрунтів
  • інших типів і призначень

Як правило, в нижніх типорозміри виготовляються коронки для більш легких ґрунтів, а зі збільшенням типорозміру акцент зміщується в бік зубів для важких грунтів, що, природно, пов'язано з класами машин за розвиває зусиллям впровадження і відривним зусиллям.

Особливості та методи підбору зношених коронок

Як правило, коронки потрапляють у руки продавців в непотребном або сильно зношеному стані. Тому при підборі вже зношених коронок (або адаптерів) потрібно зрозуміти, який же системи вони були. Тут за ступенем легкості підбору можна виділити кілька методів (за спаданням легкості і точності підбору):

1. Прямі ідентифікаційні номери системи (напр., J350) або каталожні номери виробника (напр., 1U3352). 
Однозначно ідентифікують систему, майже завжди відливаються або іншим чином зазначаються на внутрішній, неробочої поверхні зуба; на адаптерах зазначаються далеко не завжди. 
Деякі виробники з незрозумілих мотивів іноді вказують ідентифікаційні дані на робочих або близьких до них поверхнях зуба. Такі дані стираються в перші тижні і місяці експлуатації і не піддаються відновленню.

2. Підбір за розмірами. Тут ідеалом є тільки зняття всіх доступних розмірів і коронки і адаптера. Ясно, що найбільш достовірними і важливими розмірами будуть розміри НЕРОБОЧИХ частин адаптерів і зубів, які не піддаються зносу. Місце посадки і в адаптері і в коронці не зношується, і тільки так можна визначити систему досить точно.
Зовнішні розміри зношеної коронки не настільки важливі, так як, очевидно, ці розміри недостовірні. У кінцевому рахунку, вони не важливі, так як на неизношенный адаптер підійде будь-яка коронка даної системи і типорозміру.

Для чого знімати всі розміри? У світі є кілька дуже схожих типів коронок з близькими розмірами. І для взаємного контролю деколи треба і те і інше.
У своїй роботі ми дуже ретельно підходимо до цього питання. Ми завжди намагаємося бути максимально впевненими в тому, що пропонована коронка – це те, що потрібно клієнту і НІКОЛИ не приймемо замовлення, не будучи в цьому впевненими.

При сильному зносі і виробленню матеріалу адаптера (протиранні коронок "до дірок") визначити систему достовірно буває часом неможливо. До того ж зношений адаптер вже не може забезпечувати необхідної надійності й міцності кріплення коронки на ковші.

3. Заміна системи зубів. При повній неможливості визначити які коронки якої системи встановлено, підбирається інша система (коронки і адаптери) відповідного розміру. При цьому необхідно зрізати з ковша старі адаптери і приварити нові.

Наша компанія завжди готова прийняти будь-якого клієнта і допомогти йому всім, що у нас є і в наших силах. Ми намагаємося не ставити зайвих запитань, але іноді доводиться.
Але завжди перед тим як взяти гроші, ми зробимо все, що в наших силах і постараємося бути впевненими в правильності підбору на 99%!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО КОВШАХ, ВІДВАЛАХ І ЇХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ

МІЖНАРОДНА КЛАСИФІКАЦІЯ КОВШІВ

Практично все навісне обладнання для спецтехніки (зокрема - екскаватора) застосовується в будівництві і комунальному господарстві. Звичайно, це не означає, що в інших сферах діяльності ця техніка марна. Все залежить від навичок володіння і необхідності виконання певних робіт.
Сучасні виробники надають на вибір безліч додаткового обладнання, що робить з екскаватора не землеройку, а «робота-трансформера», спрямованого на виконання безлічі завдань. Безумовно, багатофункціональна техніка перевершує за визначенням вузькоспрямовані машини. Але не варто забувати, що перед вибором будь-чого з переліченого доповнення, варто як слід проконсультуватися з фахівцями. Це допоможе вам зробити правильний вибір.

ОСОБЛИВОСТІ РОБОЧОГО ОБЛАДНАННЯ ЕКСКАВАТОРІВ

Кар'єрний екскаватор містить ходову візок 1, на якій встановлена поворотна платформа 2. На поворотній платформі 2 розміщені, в тому числі, двоногий стійка 3 і стріла, що складається з двох ланок - нижнього 4 і верхнього 5. Ланки стріли 4 і 5 з'єднані шарніром 6. На ланках стріли 4 і 5 розташовані упори 7. На стрілі розташована рукоять 8 з ковшем 9. Підйомний канат 10 запасован через направляючі блоки 11 і 12. Стріла забезпечена механізмом повороту 13 верхньої ланки 5 відносно нижнього 4. Нижня ланка стріли 4 пов'язано вантами 14 з двоногої стійкою 3. На нижній ланці стріли 4 встановлено додатковий направляючий блок 15.

Кар'єрний екскаватор містить ходову візок 1, на якій встановлена поворотна платформа 2. На поворотній платформі 2 розміщені, в тому числі, двоногий стійка 3 і стріла, що складається з двох ланок - нижнього 4 і верхнього 5. Ланки стріли 4 і 5 з'єднані шарніром 6. На ланках стріли 4 і 5 розташовані упори 7. На стрілі розташована рукоять 8 з ковшем 9. Підйомний канат 10 запасован через направляючі блоки 11 і 12. Стріла забезпечена механізмом повороту 13 верхньої ланки 5 відносно нижнього 4. Нижня ланка стріли 4 пов'язано вантами 14 з двоногої стійкою 3. На нижній ланці стріли 4 встановлено додатковий направляючий блок 15.

Одноковшові екскаватори за видами робочого обладнання підрозділяються на наступні типи: спеціальні/ мають постійно один вид робочого устаткування (пряма або зворотна лопата або тільки ківш — драглайн), полууниверсальные, які мають два-три види робочого устаткування (пряма і зворотна лопати, драглайн), та універсальні, які мають більше трьох видів робочого устаткування (пряма і зворотна лопати, драглайн, грейфер, кран, гідромолот і ін).

Основні види змінного робочого устаткування будівельних екскаваторів з механічним приводом: а — пряма лопата; б — зворотна лопата; в —драглайн; р —кранове обладнання; д — грейфер; 1 — стріловий поліспаст; 2, 11 — піднімальний поліспаст; 3, 8 — ковші прямої і зворотної лопат; 4 — рукоятка; 5 — сідлової підшипник; 6, 10 — стріла; 7 —стійка; 9 — тяговий поліспаст; 12 — ківш Драглайна; 13 — розвантажувальний канат; 14 — тяговий канат; 15 — напрямна обойма блоків; 16 — замикаючий канат; 17 — ківш грейфера

Основні види змінного робочого устаткування будівельних екскаваторів з механічним приводом: а — пряма лопата; б — зворотна лопата; в  драглайн; р —кранове обладнання; д — грейфер; 1 — стріловий поліспаст; 2, 11 — піднімальний поліспаст; 3, 8   ковші прямої і зворотної лопат; 4 — рукоять; 5 — сідлової підшипник; 6, 10 — стріла; 7 —стійка; 9 — тяговий поліспаст; 12 — ківш Драглайна; 13 — розвантажувальний канат; 14 — тяговий канат; 15 — напрямна обойма блоків; 16 — замикаючий канат; 17 — ковша грейфера

Обладнання пряма лопата (на рис. - а) використовується для копання ґрунту вище рівня стояння, наприклад для риття котлованів і широких виїмок з навантаженням грунту в транспортні засоби, розробки кар'єрів та ін. Обладнання зворотна лопата (на рис. - б) і драглайн (на рис. - в) служать для розробки грунту нижче опорної поверхні самого екскаватора. Вони застосовуються, наприклад, при ритті котлованів, траншей, каналів, виїмок, з вантаженням в транспортні засоби для роботи у відвал.

Устаткуванням грейфера (на рис. - д) екскаватори оснащуються малої та середньої потужності з місткістю ковша до 2 м3. Це обладнання застосовується для риття глибоких котлованів (колодязів) в нев'язких грунтах, для роботи «стіна в грунті» і для перевантаження сипучих матеріалів (піску, щебеню, гравію) у транспортні засоби та ін

Кранове Обладнання (на рис. - р) монтується на потужних екскаваторах використовується для виконання вантажно-розванта - зочних і будівельно-монтажних робіт. Як стрілового обладнання використовується як звичайна стріла, так і подовжені гратчасті стріли зі вставками, наголовниками або «гуськами», які дозволяють збільшити робочий простір і кількість гаків. При вертикальному розташуванні стріли з додатковим наголовником екскаватор використовується як гусеничний баштовий кран.

Схеми робочого устаткування одноковшового екскаватора: а — пряної лопати; б — навантажувача; в — кранової підвіски; р — грейфера; д — однозубого розпушувача; е — гідромолота; 1 — поворотна колонка; 2 — гідроциліндр стріли; 3 — рукоятка; 4 — гндроцилиндр ковша; 5 — ківш прямої лопати; 6 — гідроциліндр рукояті; 7 — стріла; 8 — завантажувальний ківш; 9— кранова підвіска; 10 — гідроциліндр змикання в розмикання щелеп ковша; 11—грейфер; 12 — однозубий розпушувач; 13 — гідромолот

Схеми робочого устаткування одноковшового екскаватора: а — пряної лопати; б — навантажувача; в   кранової підвіски; р — грейфера; д — однозубого розпушувача; е — гідромолота; 1 — поворотна колонка; 2 — гідроциліндр стріли; 3 — рукоять; 4 — гндроцилиндр ковша; 5 — ківш прямої лопати; 6 — гідроциліндр рукояті; 7 — стріла; 8 — вантажний ковш; 9— кранова підвіска; 10 — гідроциліндр змикання в розмикання щелеп ковша; 11—грейфер; 12 — однозубий розпушувач; 13 — гідромолот

При нейтральному положенні золотників розподільного блоку до потоку від насоса автоматично приєднується силовий потік робочої рідини від насоса. Об'єднаний потік робочої рідини від насосів надходить через золотниковий розподільний блок в гідроциліндри 4 … 7 механізму стріли, рукояті і ковша. Об'єднання потоків забезпечує отримання максимальної потужності і швидкості руху штоків гідроциліндрів.

Розподільні блоки дозволяють незалежно поєднувати підйом і опускання стріли з обертанням платформи і поворотом рукояті і ковша.

Це скорочує тривалість робочого циклу і підвищує продуктивність машини.

Наша компанія пропонує широкий асортимент навісного обладнання для спецтехніки. У нас можна знайти техніку, обладнання та комплектуючі до всім відомим світовим брендам спецтехніки.

Компанія "Техноактив Інвест" оцінює, викуповує, приймає на комісію різноманітну спецтехніку, а також запасні частини до спецтехніки: двигуни, паливні насоси, турбіни, гідронасоси, гідромотори, гідроциліндри, коробки передач, редуктори, електроустаткування та інші вузли та деталі як в зборі, так і подетально. Гарантуємо професійну оцінку і співробітництво на взаємовигідних умовах. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner