Продавець ООО "Техноактив Инвест" г. Хмельницкий розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
60 відгуків
Замовити запчастини для спецтехнікиКонтакти
+380 (67) 404-13-50
+380 (50) 339-06-84
Оригінальні запчастини для спецтехніки, нові та вживані
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Крани

Оригінальні крани: автокрани, баштові крани, гусеничні крани, козлові крани, крани-маніпулятори, міні-крани, портові крани та інша спецтехніка від світових лідерів-виробників: Liebherr, Zeppelin, Hanomag, Caterpillar, Bobcat, Manitu, Bomag, JCB, Komatsu, Kubota,Terex, Volvo, Wacker, Yanmar, Claas, Massey Ferguson та ін. 
Нові та б/у в хорошому стані, з гарантією. Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Професійний підбір оптимальної спецтехніки за Вашим потребам та можливостям, швидке надання пропозиції.

Якщо Ви не знайшли на нашому сайті зацікавив Вас вантажопідіймальний кран  - не турбуйтеся, Ви можете звернутись до наших менеджерів за допомогою, вказавши лише марку і модель вантажопідйомного крана (або його призначення). Закріплений за Вами менеджер підготує інформацію щодо зазначеної моделі (або підбере найбільш оптимальний варіант) і вкаже Вам можливість, вартість  і терміни доставки.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ МЕНЕДЖЕРУ

вантажопідіймальний Кран - загальна назва для підкласу вантажопідйомних машин, призначених для просторового переміщення вантажів, тимчасове зачеплення яких здійснюється з застосуванням різних вантажозахватних пристосувань: гакових підвісок, вантажозахоплювальних органів спеціального конструктивного виконання.
Вантажопідіймальні крани і ліфти відносяться до обладнання підвищеної небезпеки. Для забезпечення безпечних умов експлуатації даного типу обладнання за ними встановлено технічний нагляд.
Вантажопідйомні крани по конструкції можна розділити на наступні основні типи:
- Крани стрілового типу (грузозахватный орган підвішений до стріли або візка, що переміщається по стрілі, до них відносяться баштові, портальні, полупортальные, стрілові крани та ін)
- Крани мостового типу (несуча конструкція має вигляд мосту з пересувається по ній візком або электроталью, до них відносяться мостові, козлові, напівкозлові, консольні крани, мостові перевантажувачі,крани штабелери та ін)
- Крани кабельного типу (ррузозахватный орган, підвішений до вантажного візка, що переміщається по несучим канатам, закріпленим в опорах).
По можливості переміщення:
- Залізничний кран
- Кран стаціонарний (нерухомо закріплений на підставі, не має можливості переміщення)
- Кран радіальний (має можливість переміщення по кільцевому шляху щодо стаціонарної опори, використовуються на складах круглої або секторної форми)
- Кран переставний (закріплений на підставі і має можливість переміщення за допомогою вантажопідйомних машин або вручну)
- Кран самоподъемный (використовується при будівництві, встановлюється на конструкціях будівлі, що будується, по мірі зведення споруди кран піднімається вгору за допомогою спеціальних механізмів)
- Кран швидкомонтовані (баштовий кран, що монтується на об'єкті за допомогою власних механізмів, без верхолазних робіт і з оперативним часом монтажу не більше 30 хв)
- пересувний Кран - має можливість пересування, види пересувних кранів: самохідний кран
(має можливість пересування під час роботи і транспортування вантажу за рахунок підведення електроенергії з допомогою наступних систем: тролейний шинопровід, контактну рейку, підвісні кабельні системи, кабельний барабан з пружинним або моторним приводом, система безконтактної передачі енергії); причіпний кран (переміщується буксиром з допомогою причепа).
За типом приводу:
- Ручний привід (використовуються при переміщенні вантажів на невеликі відстані і при низьких темпах роботи)
- Електричний привід (в кранах з електроприводом використовуються головним чином електричні двигуни змінного струму, при необхідності регулювання швидкостей використовуються частотні перетворювачі або електродвигуни постійного струму; для роботи в пожежонебезпечному і вибухонебезпечному приміщенні використовується електричні двигуни в пожежобезпечному і вибухобезпечному виконанні)
- Гідравлічний привід (компактний, дозволяє здійснити безступінчасте регулювання швидкостей крана, але має невисокий ККД)
- Пневматичний привід (використовуються в основному при роботі в пожежонебезпечних і вибухонебезпечних середовищах)
- Оснащені двигуном внутрішнього згоряння (використовуються в кранах, що працюють незалежно від електромережі: автомобільні, залізничні, гусеничні, плавучі).
За ступенем повороту підйомного крана розрізняють два виду:
- Поворотний кран  - має можливість обертання відносно опори, можуть бути полноповоротными (кут обертання 360°) і не полноповоротными (кут обертання менше 360°).
- Неповоротний кран - не має можливості обертання відносно опори.
За типом опори крани діляться на: опорні, підвісні, пневмоколісні, автомобільні, рейкові, залізничні, тракторні, крани на гусеничному ходу, крани на колісному ходу, крани на спеціальному шасі.
За типом вантажозахватного органу:
- Портальний кран з грейфером
- Гакові крани (до знімних вантажозахоплювальних органом крана є гак - це найпростіше і старе пристрій, який широко застосовується практично у всіх типах кранів)
- Грейферні крани (до знімних вантажозахоплювальних органом крана є грейфер)
- Магнітні крани (до знімних вантажозахоплювальних органом крана є електромагніт)
- Кліщові крани (до знімних вантажозахоплювальних органом крана є кліщі)
- Контейнерні крани (до знімних вантажозахоплювальних органом крана є спредер)
- Також існують крани штирові, крани-штабелери, ливарні крани, стрипперные крани, посадочні крани, колодцевые крани, магнітно — грейферні крани, кувальні крани, і т. д. (грузозахватный орган обирається в залежності від особливостей вантажу).

Конструктивні особливості вантажопідіймальних кранів:
Стріловий тип (основним робочим елементом кранів стрілового типу є стріла, яка може бути маневрової /підйомної/ або балок; грузозахватный орган підвішується безпосередньо до блоків на її кінці, або до переміщається по стрілі вантажному візку), основні різновиди: самохідні стрілові, портальні, щоглові, консольні, баштовий, плавучі, велосипедні.
- Мостовий тип (мають конструкцію, виконану у вигляді опорного або підвісного моста, несучі елементи спираються безпосередньо на крановий шлях, міст /несуча балка/ переміщається по рейках, укладених на стінах будинків або на естакадах поза будівлі), різновиди: мостові опорні, мостові підвісні, козлові і полярні крани.
Кабельний тип (основний робочий орган — канати, закріплені на двох опорах, грузозахватный орган підвішується до переміщається по канатах вантажному візку), опори крана можуть бути стаціонарними або пересувними.

Область застосування вантажопідіймальних кранів
Кран мостовий: відноситься до типового обладнання виробництв цехів, електростанцій, закритих і відкритих складів. До мостових кранів загального призначення відносять гакові, магнітні, грейфери і магнітно-грейферні крани.
- однобалочний Кран (опорний і підвісний): в якості вантажного візка має самохідну електричну таль (тоді називається кран-балкою) або повноцінну візок, обладнану механізмом підйому вантажу і пересування.
Металургійні мостові крани (ливарні, завалочні, колодцевые, для «роздягання» злитків та ін) відносяться до особливої групи. Крани обладнані спеціальними вантажозахоплювальними пристроями і спеціальними механізмами для управління ними.
- Кран-штабелер (різновид мостових кранів) з вантажною візком, має вертикальну поворотну колону, по якій переміщається вилочний захват, несучий пакет вантажу на піддоні і дозволяє проводити укладання і розбір пакетних штабелів. Останнім часом крани-штабелери виконують з автоматичним керуванням, що дозволяє зменшувати час обробки вантажу.
- Баштовий кран: використовується переважно при цивільному, промисловому і гідротехнічному будівництві (будівельні), а також для обслуговування відкритих стапелів і достроечных робіт у суднобудуванні, дозволяє швидко здійснювати їх монтаж і демонтаж та перевезення автотранспортом.
- Баштовий швидкомонтовані кран: застосовується в обмежених умовах будівництва при обмеженому просторі для монтажу крана, ефективний при малоповерховому будівництві (до 30 метрів), торгових центрів, таунхаусів, з можливістю перемонтажу на нове місце стоянки протягом однієї робочої зміни. Використання швидкомонтованих кранів ефективно за рахунок низьких експлуатаційних витрат, з перевагою високоточного позиціонування вантажів горизонтальною стрілою і дистанційним радіоуправлінням краном.
- Козловий кран: застосовується зазвичай для обслуговування складів, головним чином штучних вантажів, контейнерів та лісових вантажів, для монтажу збірних промислових і цивільних споруд, обслуговування гідроелектростанцій та секційного монтажу в суднобудуванні. Виготовляються переважно крюковыми або зі спеціальними вантажозахватними пристроями. Козловий кран — кран, у якого несучі елементи конструкції спираються на крановий шлях за допомогою двох опорних стійок. Козлові крани відносяться до категорії підйомних пристроїв мостового типу. Середній термін служби козлових кранів — приблизно 20 років без урахування режиму роботи та умов експлуатації. Напрацювання на відмову — приблизно 3 000 циклів.
Мостовий і берегової перевантажувачі.
- Консольний кран: пристосований для механізації підйомно-транспортних робіт з підйому та переміщення вантажів у межах зони обслуговування. Залежно від модифікації кут повороту консольно-поворотного крана може бути в діапазоні 0-360 град. Кран консольний з механізованим приводом знайшов широке застосування і успішно використовується для вантажопідйомних робіт у цехах, на складах та будівельних майданчиках. Кут повороту стріли крана 360°. Швидкість підйому вантажу і переміщення талів відповідають швидкостям застосованих талів. Стаціонарні крани консольні (на колоні) призначені для виконання підйомно-транспортних робіт при обслуговуванні технологічного обладнання, вантажно-розвантажувальних робіт і т. п. в приміщеннях. Кут повороту стріли крана 270°.
Кран-маніпулятор: підйомний кран стрілового типу, установлений на автомобільному шасі і службовець для завантаження і розвантаження цього шасі. Зазвичай встановлюється на вантажівці, дозволяє занурювати і перевозити вантажі однією одиницею техніки.
- Залізничний кран: підйомний кран стрілового типу, що встановлюється на залізничному шасі, використовується на залізниці і великих заводах, які мають свої під'їзні залізничні шляхи.
Пневмоколісний кран: підйомний кран стрілового типу, установлений на пневмоколесное шасі. Пневмоколісні крани перевозяться на жорсткому зчепленні з іншим транспортним засобом.
Кран пневмоколісний мобільний, на спецшасси: підйомний кран стрілового типу, установлений на пневмоколесное самохідне шасі. Найчастіше такі крани мають шасі підвищеної прохідності, зі всіма, або більшістю провідних осей. Для кращої маневреності такі крани мають більше однієї, частіше кілька керованих осей. Все це дозволяє розташувати кран максимально близько до робочої зоні. Сучасні мобільні крани дозволяють операторам працювати в комфортних умовах: кабіни обладнуються кондиціонерами, зручними кріслами, за всіма маніпуляціями стежить комп'ютер, в тому числі і застерігаючи оператора від помилок.
- Гусеничний кран: підйомний кран стрілового типу, установлений на гусеничному шасі. Гусеничні крани перевозяться тільки на важкому седельном причепі-трейлері і часто, у залежності від габаритів, в розібраному вигляді, а працювати, часто тільки на спеціально підготовленому майданчику, а також можуть бути присутніми баштове виконання, розсувний хід.
- Вантажонесучий кран: підйомний кран стрілового типу, найчастіше встановлений на власне мобільний колісне шасі. Основна відмінність у здатності переміщатися з піднятим на стрілі вантажем. В якості силової установки грузонесущие крани використовують електричний або дизельний двигун (рідко газовий). Оператор може керувати роботою крана як з кабіни, так і за допомогою пульта дистанційного керування. У крана відсутня поворотна надбудова, поворот здійснюється всім шасі зі стрілою. Є кілька типів грузонесущих кранів: pick-n-carry, carry deck.


Компания "Техноактив Инвест" оценивает, выкупает, принимает на комиссию различную спецтехнику, а также запасные части к спецтехнике: двигатели, топливные насосы, турбины, гидронасосы, гидромоторы, гидроцилиндры, коробки передач, редукторы, электрооборудование и другие узлы и детали как в сборе, так и подетально. Гарантируем профессиональную оценку и сотрудничество на взаимовыгодных условиях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner