
04904706 Прокладка вихлопного колектора DEUTZ
від 101 ₴
- Під замовлення
- Код: dsc-1-08780
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
04904706 Прокладка вихлопного колектора DEUTZ високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші деталі з категорії Прокладки колекторів для вашої спецтехніки та двигуна Deutz ми пропонуємо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Перед замовленням перевірте номер деталі. Потрібна додаткова інформація? Чи не знайшли потрібну деталь? Зв'яжіться з нашими менеджерами.
Прокладка вихлопного колектора забезпечує герметичність з'єднання між вихлопним колектором та головкою блоку циліндрів. З часом прокладка може втратити еластичність та прогоріти, що призводить до витоку вихлопних газів. Витік вихлопних газів може призвести до погіршення роботи двигуна, підвищеного рівня шуму та забруднення навколишнього середовища. Своєчасна заміна прокладки вихлопного колектора допомагає запобігти цим проблемам та забезпечити нормальну роботу двигуна.
Заміна прокладок є важливою процедурою обслуговування двигуна, оскільки забезпечує його герметичність та ефективну роботу. Рекомендується своєчасно замінювати зношені або пошкоджені прокладки, щоб запобігти серйозним поломкам двигуна.
Прокладка вихлопного колектора 04904706 призначається для двигунів/вузлів: Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V
Наші покупці деталь за кодом 04904706 для двигуна / вузла марки Deutz називають ще як Прокладка вихлопного колектора чи Прокладка випускного колектора.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано великий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів. Ми доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати товарну позицію Прокладка вихлопного колектора DEUTZ (04904706) за більш низькою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть в каталог:
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 04904706 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Виробник | Deutz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | USZCZELKA KOLEKTORA WYDECHOWEGO DEUTZ_x000D_ |
| Каталожний номер | 04904706 |
| Категорія товару | Прокладки колекторів |
| Мoдель | Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V |
| Марка | Deutz |
| Марка двигуна | Deutz |
| Модель двигуна | Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V |
| Призначення | Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V |
| Переваги в нашій роботі | без помічників, підбір запчастин, надійна та швидка поставка, оригінальні запчастини або якісні аналоги, вигідні ціни, гарантія |
| Шлях | Deutz➤Прокладки колекторів |
| Сумісність з маркою | Deutz |
| Тип запчастини/вузла | Прокладка вихлопного колектора |
- Ціна: від 101 ₴



