
RE520036 Сальник валу задн JOHN DEERE 6076 / 6081
1 581 ₴
- Під замовлення
- Код: dsc-1-10379
Відправка з 31 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
RE520036 Сальник валу задн JOHN DEERE 6076 / 6081 високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші деталі з категорії Сальники - ущільнення валу для вашої спецтехніки та двигуна John Deere ми пропонуємо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Перед замовленням перевірте номер деталі. Потрібна додаткова інформація? Не знайшли деталь, яку шукали?
Сальник валу задній забезпечує герметичність з'єднання між колінчастим валом та блоком циліндрів, він запобігає витоку масла з боку маховика. Пошкодження сальника може призвести до витоку масла, що призведе до зниження рівня масла і підвищеного зносу двигуна і спричинити серйозні проблеми для двигуна. Несвоєчасна заміна може спричинити серйозні пошкодження маховика і зчеплення. Регулярна перевірка та заміна сальника є запорукою надійної роботи двигуна.
Регулярна заміна ущільнень двигуна є важливою частиною технічного обслуговування двигуна. Рекомендується замінювати їх відповідно до рекомендацій виробника або при виявленні ознак зносу або пошкодження.
Сальник валу задній RE520036 призначається для двигунів/вузлів: John Deere 6076, John Deere 6081, John Deere 6090
Наші покупці деталь за кодом RE520036 для двигуна / вузла марки John Deere називають ще як Сальник валу задній чи Ущільнювач валу задн, Задній сальник вала.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано великий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів. Ми доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати товарну позицію Сальник валу задн JOHN DEERE 6076 / 6081 (RE520036) за більш низькою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть в каталог:
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProPartsDiesel |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | RE520036 |
| Сумісність з маркою | John Deere |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші варіанти | Код товару: RE543639, RE542195 |
| Каталожний номер | RE520036 |
| Категорія товару | Сальники — ущільнення вала |
| Мoдель | John Deere 6076, John Deere 6081, John Deere 6090 |
| Марка двигуна | John Deere |
| Модель двигуна | John Deere 6076, John Deere 6081, John Deere 6090 |
| Призначення | John Deere 6076, John Deere 6081, John Deere 6090 |
| Тип запчастини/вузла | Сальник вала задний |
- Ціна: 1 581 ₴



