Продавець ТОВ "Техноактив Інвест" м. Хмельницький розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
82 відгуків
Замовити запчастини для спецтехнікиЗамовити
+380 (67) 404-13-50
+380 (50) 339-06-84
Оригінальні запчастини для спецтехніки, нові та вживані

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Навантажувачі C ASE

КОЛЕСНІ МІНІ-ПОГРУЗКИ CASE

ВИДАТАТИ РОБОТУ ЩЕ ШВИДКЕ
Колісні мінінавантажувачі Case забезпечують високу продуктивність і чудовий комфорт оператора завдяки міцній конструкції, великій потужності та високому крутному моменту двигуна. Збільшена внутрішня висота кабіни та ширина бар'єра безпеки поєднуються з чудовою оглядовістю в передньому, бічних, задньому і верхньому напрямках. Ергономічно розміщені органи керування, вперше використане в галузі бічне освітлення, підвищена надійність і зручність обслуговування допоможуть вам виконувати великий обсяг робіт щодня.

ПІДХОДЯКА ТЕХНИКА ДЛЯ:

 • ЗЕЛЬСКЕ ХОЗЯВЛЕННЯ
 • ІНФРАСТРУКТУРА
 • ПЕРЕРАБЕННЯ ВІДХОДІВ
 • РОБОТИ У ЧОРТЕ ГОРОДА

ОСОБЕННОСТИ

ВИРОБУВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ, БІЛЬШЕ КОМФОРТА

У чому б не полягала ваша робота, у Case знайдеться колісний мінінавантажувач, який впорається з нею. Наша нова лінійка мінінавантажувачів пропонує такі розширені можливості, як:

 • Збільшена потужність
 • Підвищена стійкість
 • Чудова оглядовість і комфорт оператора
 • Найкраща в класі придатність до обслуговування
 • Широкий асортимент змінних гармат
 • РОЗШИРЕНА ЛІНЕЙКА МАШИН

Бренд Case Construction Equipment розширив лінійку своїх колісних мінінавантажувачів, щоб надати якість і продуктивність Case якнайширше коло замовників. Оновлений асортимент містить шість моделей радіального підіймання SR і три моделі вертикального підіймання SV.

ЧИСНА ЕНЕРГІЯ, МАКСИМАЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Шасі Power Stance (надійна основа) має колісну базу довше на 21%, і завдяки цьому забезпечуються комфорт і стійкість машини, підвищуються показники вантажності та продуктивності незалежно від умов на робочому майданчику.

НАЙКРАЩІ В КЛАСІ УСИЛЬОСТІ ВІДРИВА

Геометрія циліндрів підіймання оптимізує силові показники мінінавантажувача. Опори ковша, встановлені безпосередньо на шасі машини, роблять додатковий внесок у підвищення потужності штовхання. Завдяки цим особливостям колісні мінінавантажувачі Case мають найкращі в класі зусилля відриву на ковші та на підіймальних коромислах.

САМА КОМФОРТАБЕЛЬНА КОБИНА В ІСТОРІЇ 

КАБИНА ШИРЕ НА 25%

Розширився не тільки асортимент моделей — усі моделі обладнуються кабіною, внутрішня ширина якої на 25% більша, що неабияк підвищує комфорт оператора. Наша кабіна — найширша в галузі — має величезний внутрішній простір для зручної роботи, багато місця у верхній і нижній частинах кабіни для голови та ніг, багато місця між важелями керування, а також простий доступ до сидіння оператора.

ЛІДЕРНІСТЬ У КОМФОРТЕ ДЛЯ ОПЕРАТОРА

Широкі двері, по-новому розміщені поручні та низький вхідний поріг гарантують простий доступ у кабіну. На всіх моделях встановлюються сидіння на підвісці, а також опційний кондиціонер повітря, що забезпечує винятковий комфорт. На моделях із передніми дверима та повним остеклуванням кабіна повністю герметизована, завдяки чому неабияк знижене надходження шуму та пилу.

ОБЗОРНІСТЬ НА 360 ГРАДУСІВ

Щедрі 89 сантиметрів ширини кабіни та широкі бічні вікна з новими захисними екранами з надтонких дротів забезпечують повну оглядовість усієї робочої зони, що є запорукою високої безпеки.

ПОВИННА ПРОДУКТИВНІСТЬ І БЕЗПЕКА

Широкі бічні вікна відкривають повний вигляд на шини, а конструкція передньої частини кабіни дає безперешкодний огляд різальної крайки ковша, підвищуючи одночасно і продуктивність, і безпеку.

ПРОСТОТА І ЛЕГКІСТЬ КЕРУВАННЯ

КЕРУВАННЯ НА КОНчиКАх ПАЛЬЦЕВ

Усі органи керування розташовані дуже зручно, причому є вибір між стандартними механічними важелями й опційними електрогідравлічними джойстиками. Настроювання електрогідравлічних джойстиків можуть бути модифіковані на приладовому кластері для збільшення або зменшення швидкості руху машини, ковша або стріли, інакше кажучи, для того, щоб зробити їх більш або менш «відзивними». Опційна функція Ride Control (стабілізація руху) забезпечує чудову стійкість і швидкість пересування, незалежно від умов на робочому майданчику. Опційна функція Self Levelling (самовирівнювання) утримує ківш паралельно до землі під час підіймання короми навантажувача, що зменшує висипання матеріалу з ковша та полегшує роботу з вантажами на піддонах.

ПЕРЕМИКНІ ОРГАНІ КЕРУВАННЯ

Під час використання електрогідравлічних джойстиків можна налаштувати модель керування за вашими уподобаннями, і для цього потрібно просто натиснути одну кнопку з перемиканням між моделями ISO і H.

Унікальне бічне освітлення

Працювати весь довгий робочий день, навіть узимку, стало набагато простіше завдяки унікальній системі бічного освітлення Case.

Зручне перекидання кабіни

Всього дві кріпильні гайки — і кабіну легко перекинути для отримання доступу до компонентів гідравліки та трансмісії, коли це необхідно. Водночас автоматично вмикається система безпеки, що блокує кабіну від падіння.

НАЙКРАЩА В КЛАСІ ПРИГОДНІСТЬ ДО ОБСЛУЖЕННЯ

Легка доступність, групування всіх точок щоденного обслуговування в одному місці, дистанційне розміщення фільтрів — все це означає, що колісні мінінавантажувачі Case дуже легко підтримувати в робочому стані для досягнення їх максимальної ефективності.

Раціональний доступ до акумулятора та зливних шлангів

Швидкий доступ до акумулятора та зливних шлангів для їх обслуговування виходить простим зняттям кришки, розташованої зліва позаду заднього колеса машини.

МОДЕЛЬНЫЙ РЯД СПЕЦТЕХНИКИ CASE

Універсальні мінінавантажувачі
Модель Макс. Вага, кг Тип двигуна Макс. потужність, кВт/л.с. Вантажність, кг
Радіальне підіймання        
SR130 Series 4 2 332 ISM N844T/M3 34 кВт / 46 л.с. 590
SR150 Series 4 2 450 ISM N844T/M3 38 кВт / 52 л.с. 680
SR175 Series 4 2 893 ISM N844T/M3 44 кВт/60 л.с. 790
SR200 Series 4 3 210 Case 432T/M3 55 кВт/74 л.с 905
SR220 Series 4 3 430 Case 432T/M3 61 кВт / 82 л.с 1000
SR250 Series 4 3 570 Case 432T/M3 67 кВт / 90 л.с 1 135
Вертикальне підіймання        
SV185 Series 4 3 030 ISM N844T/M3 44 кВт/60 л.с. 840
SV250 Series 4 3 710 Case 432T/M3 61 кВт / 82 л.с. 1 135
SV300 Series 4 3 845 Case 432T/M3 67 кВт/90 л.с. 1 361

ІНШИНА ПЕКТИХНИКА CASE

ПЗНАТИ БІЛЬШЕ ПРО МАРКЕ CASE CONSTRUCTION

 

ПЕРЕЙТИ ДО ВИБОРУ ШКІРТЕХНИКИ І ЗАПЧАСНОСТІ CASE

 
ГУСЕНИЧНІ МІНІ-ПОГРУЗКИ

ДОБІВАТИСЯ БІЛЬШОГО
Усередину нового гусеничного мінінавантажувача Case, і ви відчуєте різницю. Ця нова, повністю перероблена машина надасть вам набагато більше потужності, комфорту й опцій керування. І це тільки початок. Нові гусеничні мінінавантажувачі забезпечують виняткове зусилля відриву на ковші та чудову висоту підіймання шарнірного пальця. Всі три моделі мають чудову потужність, яка дасть вам запас сил, щоб швидко впоратися з будь-якою роботою. Ви також отримаєте велику герметичну кабіну та вибір із кількох органів керування для забезпечення продуктивності ваших операторів. Нарешті, перевірте, як легко виконуються процедури обслуговування, щоб допомогти вам зробити більше впродовж робочого дня.

ПІДХОДЯКА ТЕХНИКА ДЛЯ:

 • ІНФРАСТРУКТУРА
 • РОБОТИ У ЧОРТЕ ГОРОДА
 • ПЕРЕРАБЕННЯ ВІДХОДІВ
 • ЗЕЛЬСКЕ ХОЗЯВЛЕННЯ

ОСОБЕННОСТИ

ВИРОБУВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
ДОБІВАТИСЯ БІЛЬШОГО

Усередину нового гусеничного мінінавантажувача Case, і ви відчуєте різницю. Ця нова, повністю перероблена машина надасть вам набагато більше потужності. І це тільки початок. Нові гусеничні мінінавантажувачі забезпечують виняткове зусилля відриву на ковші (до 38,7 кН) і чудову висоту підіймання шарнірного пальця (до 3342 мм). Всі три моделі мають чудову потужність, яка дасть вам запас сил, щоб швидко впоратися з будь-якою роботою. Крім того, ці машини працюватимуть цілий день без дозаправляння завдяки підвищеній паливній ефективності та новим паливним бакам місткістю від 76 до 96,5 літрів. Спробуйте цю техніку, і ви зрозумієте — вона зроблена для вас.

ПРОСТЕ І МІЦНЕ ГАДОВАКІСТЬ

Ходова частина наших машин вирізняється високою надійністю. Вона спроєктована так, щоб машина стійко трималася на крутих схилах і чітко виконує команди оператора на піщаних або глинистих поверхнях. Ця ходова частина забезпечена жорсткою гусеничною рамою з невеликою кількістю рухомих частин, і тому вона довговічніша та проста в обслуговуванні, порівнюючи з гусеничними системами на підвісці. Технологічні рішення, реалізовані в роликах і колесах нашої ходової частини, знижують витрати на обслуговування та збільшують термін її експлуатації. Крім того, невелика ширина шасі дає змогу легко розміщувати та перевозити машину на борту трейлера.

ЗАПАС ПОТУЖНІ

Гусячні мінінавантажувачі Case мають запас сил, щоб впоратися з будь-якою роботою — номінальна вантажність досягає 1,905 кг. Моделі радіального підіймання TR270 і TR320 розроблені насамперед для виконання робіт з екскавації, підіймання і штовхання ґрунту, а вертикальна модель TV380 призначена для робіт зі підіймання та розміщення вантажів. Крім того, машини вирізняються чудовою висотою шарнірного пальця, що дає їм змогу вище підіймати ківш, простіше та швидше завантажувати вантажний транспорт. 
З противагою.

КОМФОРТ НАДОЛГО

Нашої кабіни немає рівних. Наші інженери спроєктували її так, що вона надає вам ще більше простору, оглядовості, комфорту та керованості. Кабіна не тільки на 25 відсотків ширша, вона вирізняється безліччю удосконалень, як-от сидіння на повітряній підвісці з підігрівом (опція), кондиціонер повітря, знімні передні двері й бічні вікна. Революційна захисна сітка з надтонких дротів і велике скління вікон відкривають вам чудову кругову оглядовість. Ексклюзивне бічне освітлення CASE дає змогу працювати і вдень, і вночі, щоб зробити ще більше.

МОДЕЛЬНЫЙ РЯД СПЕЦТЕХНИКИ CASE

Мінінавантажувачі підвищеної прохідності
Модель Макс. вага, кг Тип двигуна Макс. потужність, кВт/л.с Вантажність, кг
Радіальне підіймання        
TR270 Series 4 3 810 Case 432T/M3 55/74 1 225
TR320 Series 4 4 445 Case 432T/M3 67/90 1 451
Вертикальне підіймання        
TV380 Series 4 4 717 Case 432T/M3 67/90 1 723

 

ІНШИНА ПЕКТИХНИКА CASE

ПЗНАТИ БІЛЬШЕ ПРО МАРКЕ CASE CONSTRUCTION

 

ПЕРЕЙТИ ДО ВИБОРУ ШКІРТЕХНИКИ І ЗАПЧАСНОСТІ CASE

 

КОЛЕСНІ ПОГРАЗКИ

ПОВИННА ПРОДУКТИВНІСТЬ 
Колісні навантажувачі CASE пропонують найвищу в класі потужність і крутний момент у кожному робочому циклі. Оператор може вибрати один із чотирьох режимів потужності двигуна з урахуванням робочих умов, що дає змогу заощаджувати паливо. Потужніша та швидша гідравлічна система дає змогу досягти чудової продуктивності.

ПІДХОДЯКА ТЕХНИКА ДЛЯ:

 • ІНФРАСТРУКТУРА
 • ПЕРЕРАБЕННЯ ВІДХОДІВ
 • РОБОТИ НА КАР'Єрах
 • ЗЕЛЬСКЕ ХОЗЯВЛЕННЯ

ОСОБЕННОСТИ

РУХ
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Без EGR і сажного фільтра

Двигун розроблений і виготовлений у нашій спорідненій компанії FPT Industrial, яка відзначена численних нагород і яка виробляє понад 500 тисяч двигунів на рік. 
Ця внутрішньофірмова розробка використовує високі технології, розроблені для комерційного транспорту та сільськогосподарських машин, і вводить нові рішення, специфічні для позашляхових застосувань.

Двигун спроєктований так, щоб гарантувати одночасно надійність і паливну ефективність за величезного запасу потужності.

Потік повітря, що подається, посилений завдяки турбокомпресора з охолодженням типу "повітря-повітря".
Технологія багатофазного впорскування забезпечує високий, найкращий у класі крутний момент на низьких обертах.
Система рециркуляції вихлопного газу EGR не використовується — у камеру згоряння надходить на 100% чисте повітря. Не потрібен ні сажовий фільтр, ні додаткова система охолодження.
Наша рухова технологія така надійна, що їй довіряє морська служба порятунку Франції для своїх судом — яка найкраща гарантія ще потрібна вам?

МОСТИ І ДИФЕРЕНЦІАЛИ

ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ

Посилені мости CASE

Посилені мости тепер ще міцніші, більше в розмірах і простіше в обслуговуванні завдяки 3-секційній конструкції корпусу. Олія заглибна багатодискова, виготовлена зі стійкої бронзи, отриманої методом спечення, і розташована в кожній матусі. Наші посилені мости спроєктовані так, щоб нести шини L5 або тверді шини, що застосовуються в найабразивніших умовах.

Висока рентабельність досягається завдяки тому, що:

Знос шин на 20-30No менший завдяки тому, що немає прослизання між колесами;
Зменшений витрата палива завдяки браку тертя в диференціалі
Зменшено час простою під час обслуговування завдяки зменшенню кількості рухомих компонентів у відкритих диференціалах.
ЗНИЖЕННЯ РОЗХОДІВ

Диференціал з автоматичним блокуванням 100%

У відкритих диференціалах немає механізму створення тертя для зниження прослизання коліс. Унаслідок цього знижується знос шин і зменшуються втрати енергії. У диференціалах із блокуванням 100% всі 100% наличного крутного моменту передаються на колеса для створення максимального тягового ефекту.

КУБ ОХОЛОЖЕННЯ CASE

ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ

Посилені мости CASE

Посилені мости тепер ще міцніші, більше в розмірах і простіше в обслуговуванні завдяки 3-секційній конструкції корпусу. Олія заглибна багатодискова, виготовлена зі стійкої бронзи, отриманої методом спечення, і розташована в кожній матусі. Наші посилені мости спроєктовані так, щоб нести шини L5 або тверді шини, що застосовуються в найабразивніших умовах.

КАБІНА

КОМФОРТАБЕЛЬНА І БЕЗПЕКА КАБІНА

Широка, добре захищена кабіна:

Посилена кабіна гарантує захист від перекидання (ROPS) і від об'єктів, що падають (FOPS).
Наша кабіна також сертифікована за рівнем P2 Європейського стандарту EN143, що означає фільтрацію 94% зважених у повітрі частинок. Під час роботи в особливо важких умовах можуть бути встановлені додаткові засоби герметизації та фільтрації.
На наших моделях, призначених для роботи з відходами, встановлюються екрани для захисту скла від фрагментів твердих відходів, що падають.
Кабіна CASE має об'єм 2.06 м3 і ширину 1.64 м — це найширша кабіна в галузі
Сидіння на повітряній підвісці має високу спинку та регулюється в поперековій зоні, зберігаючи поставу в довгі робочі дні. Сидіння обладнане підігрівом, що дуже приємно холодним зимовим ранком.
ВІДЛИЧНА ОБЗОРНІСТЬ

Широке скління й похилий капот двигуна

Повна кругова оглядовість, забезпечена низьким покотим капотом двигуна та великими заскленими поверхнями, дає змогу почуватися впевненіше та працювати швидше.

МОДЕЛЬНЫЙ РЯД СПЕЦТЕХНИКИ CASE

Колісні навантажувачі      
Модель Макс.віс, кг Тип двигуна Макс. потужність, кВт/л.с Місткість ковша, л Вантажність, кг
Z-подібна конструкція стріли      
521E 10 464 Case Family IV,445TA/EGE 106 кВт/142 л.с. 1 990 3 616
521E XR* 10 633 Case Family IV,445TA/EGE 106 кВт/142 л.с. 1 990 3 060
621E 12 431 Case Family IV,667TA/EDB 128 кВт/172 л.с. 2 290 4 499
621E XR* 12 521 Case Family IV,667TA/EDB 128 кВт/172 л.с. 2 290 3 669
721F 14 293 FPT F4HFE613Y 145 кВт/195 л.с. 2700 5 199
721F XR* 14 511 FPT F4HFE613Y 145 кВт/195 л.с. 2700 4 342
821F 17 633 FPT F4HFE613X 172 кВт/230 л.с. 3 400 6 121
821F XR* 18 015 FPT F4HFE613X 172 кВт/230 л.с. 3 400 4 816
921F 19 857 FPT F4HFE6131 190 кВт/255 л.с. 3 600 7 123
921F XR* 19 999 FPT F4HFE6131 190 кВт/255 л.с. 3 600 5 649
1021F 24399 FPT F2CFE614C 239 кВт/350 л.с. 4 000 7 938
1021F XR* 25 606 FPT F2CFE614C 239 кВт/350 л.с. 4 000 6 600
1121F 27 024 FPT F2CFE614B 259 кВт/347 л.с. 4 800 8 856
1121F XR* 27 717 FPT F2CFE614B 259 кВт/347 л.с. 4 800 7 753
1221E 30 360 Cummins QSM 11 250 кВт/335 л.с. 7 000 10 725
1221E XR* 30 400 Cummins QSM 11 250 кВт/335 л.с. 7 000 9 125
Паралелограмна конструкція стріли      
521E XT 12 184 Case Family IV,445TA/EGE 106 кВт/142 л.с. 1 610 3 016
621E XT 13 022 Case Family IV,667TA/EDB 128 кВт/172 л.с. 2 400 3 826
721F XT 14667 FPT F4HFE613Y 145 кВт/195 л.с. 2 300 4 568
* Подовжена стріла-збільшена висота розвантаження      

ІНШИНА ПЕКТИХНИКА CASE

ПЗНАТИ БІЛЬШЕ ПРО БРЕНДЕ CASE CONSTRUCTION

ПЕРЕЙТИ ДО ВИБОРУ ШКІРТЕХНИКИ І ЗАПЧАСНОСТІ CASE

ТЕЛЕСКОПІЧНІ ПОГРУЗКИ

ДОСТИЧ НОВИХ ВИСОТ
Підніміться в кабіну і ви побачите, що телескопічний навантажувач CASE виділяється низьким розташуванням стріли, і тому має виняткову стійкість і оглядовість. Керування за допомогою одного ергономічного джойстика дасть вам змогу бути продуктивнішими. Крім того, простий доступ до всіх вузлів і агрегатів робить обслуговування таким само легким, як "як клацання пальцями". Спробуйте нашу машину. Телескопічні навантажувачі CASE призначені для найважчих робіт у комерційному та житловому будівництві.

ПІДХОДЯКА ТЕХНИКА ДЛЯ:

 • ЗЕЛЬСКЕ ХОЗЯВЛЕННЯ
 • ІНФРАСТРУКТУРА
 • РОБОТИ У ЧОРТЕ ГОРОДА

ОСОБЕННОСТИ

РУХ І ТРАНСМІСІЯ
СИРОВА ПЕРЕДАВАННЯ ВИСОКОЇ МАНЕВРЕННОСТІ

Машини серії TX надзвичайно моторні, швидко рухаються будівельним майданчиком завдяки 4-швидкісній трансмісії Powershift і легко маневрують завдяки простій у використанні кермовій системі з трьома режимами керування. Ця комбінація апробованих компонентів гарантує брак дорогого підвищеного тепловиділення в трансмісії, навіть під час руху з високою швидкістю дорогами, де такий рух дозволено. Застосування гідравліки з поділом потоку, спільно з трансмісією Powershift, гарантує простоту виконання робіт, що вимагають високої точності. Один важіль із серво посиленням, який керує всіма гідравлічними функціями, забезпечений також кнопкою вимкнення трансмісії, що дає оператору повний контроль над машиною без потреби прибирати руки з важеля або з кермового колеса. Це гарантує максимальну безпеку застосування машини на будівельному майданчику, знижує стомлюваність оператора та підвищує його продуктивність.

РУХ

На телескопічних навантажувачах серії TX встановлюється турбований двигун Case об'ємом 4.5 літра. Цей двигун на всіх моделях відповідає обмеженням шкідливого вихлопу за стандартом Tier III. Розміщений збоку машини двигун легко доступний для регламентного обслуговування та ремонтних робіт, причому всі фільтри та заправні горловини доступні з рівня землі. Тривалі міжсервісні інтервали, а також сумісність з електронним сервісним інструментом EST підтримують постійну готовність вашої машини до роботи, скорочують періоди простою й гарантують високу рентабельність.

ТРАНСМІСІЯ POWERSHIFT — 3 РЕЖИМИ РУЛЕВОГО КЕРУВАННЯ

Апробована трансмісія Powershift має чотири передні й три задніх передачі й не дає великого тепловиділення навіть за високої швидкості маневрування. Трансмісія Powershift, що працює в комбінації з гідравлічною системою розділення потоку, забезпечує високу точність керування за чудових тягових зусиль, ідеальних для застосування у важких умовах. Три режими кермового керування — два колеса, чотири колеса та крабовий хід — гарантують, що навіть наймолодша модель у серії має компактні та витончені параметри маневрування. Кермове керування на чотири колеса дає змогу мати мінімально можливий радіус розвороту, а крабовий хід є чудовим рішенням під час роботи поблизу будівель або за зворотного засипання траншей за допомогою ковша.

ВИРОТКІСТЬ

ПІД'ЄМ НА ВИСОТУ

Стріла міцної конструкції з потужними гідравлічними циліндрами забезпечує чудовий діапазон робочих висот аж до 17 м. Гідравлічне вирівнювання рами, а також звукова та візуальна індикація безпечного стану навантаження, гарантують надійне розміщення вантажу на будь-якій висоті та за будь-якого вильоту. Цілісна конструкція. Максимальні робочі параметри.

ЯКОСТІ ВЕЗДІЙКА

Трансмісія Powershift справляється з передаванням високої потужності без надлишкового тепловиділення. Плавне перемикання передач, а також три режими кермового керування, гарантують, що оператор буде легко справлятися з роботою в найважчих умовах будівельного майданчика. Кермове керування чотирма колесами істотно зменшує радіус розвороту, а крабовий хід — це чудовий засіб для впевненої роботи поблизу перешкод. Видатна маневровість. Надійні компоненти.

ПОВНА КЕРУВАННЯ

Пілотні органи керування є стандартними для всіх гідравлічних функцій телескопічних навантажувачів Case TX; вони роблять керування машиною дуже простим. Гідравліка, чутлива до навантаження, з розділенням потоку, і поєднувальна з нею м'яка трансмісія Powershift, гарантують незалежне виконання всіх гідравлічних функцій із високою точністю й акуратністю. Важіль керування, що вимагає малих зусиль, знижує стомлюваність оператора, і дає змогу оператору працювати впродовж усього робочого дня з високою ефективністю й максимальною безпекою. Плавні рухи. Точне керування.

ДЕРЖАТЕЛЬ ОРУДИЙ

Ділер Case запропонує вам широкий асортимент опцій, шин, гармат, щоб ви змогли налаштувати машину під ваші конкретні завдання. Можна замовити механічні або гідравлічні каретки, зокрема з опційним бічним зсуванням. Заказчик може вибрати каретки, сумісні із гарматами Case, або каретки, які підходять до ковшів і гармат, які вже є в замовника. Асортимент змінних гармат містить вила для піддонів, ковші 4-в-1, кран-балки, дорожні щітки, бетонозмішувачі, а також набір платформ для підіймання персоналу, з радіокеруванням або без нього. Безліч застосувань. Вбудована універсальність.

ДВІ ТЕЛЕСКОПІЧНИХ КОНСТРУКЦІЇ

На машинах серії TX використовуються міцні телескопічні стріли, які вирізняються такою жорсткістю та міцністю, яка дає змогу їм упродовж багатьох годин підіймати вантажі в цілковитій безпеці. Всі моделі обладнані клапанами безпеки на циліндрах підіймання, нахилу та циліндрах стабілізаторів, для запобігання падінню стріли у разі відмови шлангів. Візуальні та звукові пристрої попередження про перевантаження розміщені у верхньому правому кутку кабіни кожної з моделей. На моделях TX130-45 і старше прямий пристрій безпеки запобігає будь-якому небезпечному висуванню стріли. Ця функція робить усі машини придатними до використання платформ для підіймання персоналу.

ВІДЛИЧНА ГРУЗОПОД'ЄМНІСТЬ

Для кожного завдання на будівельному майданчику Case пропонує відповідний телескопічний навантажувач серії TX. Заказники можуть вибирати робочу висоту 13, 14 і 17 м із вантажопідіймальністю 4.5 тонн. Широкі стабілізатори гарантують максимальну стійкість, забезпечуючи навантажувачам Case одну з найвищих вантажопідіймань на ринку.

ПРИНЦИПИ КОМФОРТУ

КАБІНА ОПЕРАТОРА

За своєю вихідною концепцією кабіна телескопічного навантажувача Case лідирує з погляду ергономіки, огляду та безпеки. Її вигнута, повністю склинена верхня частина відкриває ні з чим не порівнянний огляд на стрілу та вантаж. Остікані двері з вікном, що відчиняється, забезпечують простий доступ у кабіну, а скління до підлоги, низький капот двигуна та низько розташований поворотний шарнір стріли гарантують чудову кругову оглядовість на всі 360 градусів навколо машини. Це головний чинник, що гарантує високу безпеку машини на будівельному майданчику й запобігає пошкодженню машини під час маневрування в обмежених умовах. Усі прилади керування розміщені на низькій панелі, що також додатково збільшує оглядовість спереду машини. Оператору легко керувати машиною за допомогою одного важеля із серво-підсиленням, і, крім того, він має дуже багато місця в кабіні ROPS/FOPS, і він може працювати з комфортом упродовж усього трудового дня.

БЕЗПЕКА Й ОБСЛУЖЕННЯ

НАДІЙНЕ ОСНОВЛЕННЯ

Телескопічні навантажувачі Case серії TX мають чудову стійкість завдяки комбінації таких чинників, як довга колісна база, низьке розташування шарніра підіймання стріли й оптимальний підбір противаги. Повна стійкість. Максимальна вантажність.

ДОСТУП ДО ОБСЛУЖЕННЯ

Бічне розташування двигуна з капотом, що підіймається вздовж усієї довжини, відкриває чудовий доступ до регулярного обслуговування з рівня землі. Усі фільтри та заправні горловини легко доступні, що дає в результаті мінімальний час простою й максимальну продуктивність. Головний гідророзподільник встановлений у задній частині машини, доступ до нього відкриває окрема панель, і немає потреби чіпати будь-які інші компоненти. Цілісність конструкції. Мінімальний час простий.

ГІДРАВЛИКА З РОЗДІЛЕННЯМ ПОТОКУ

Гідравлічна система, повністю чутлива до навантаження, побудована за технологією розділення потоку, допускає незалежне застосування всіх гідравлічних функцій. Всі основні операції, як-от підйом, опускання, висування стріли, керуються одним важелем із сірково посиленням, що дає змогу оператору тримати одну руку на кермовому колесі під час маневрування до точки підіймання вантажу. Система з поділом потоку гарантує плавне підіймання та висування стріли, і подає необхідну потужність під час роботи з різноманітними змінними гарматами. Головний гідророзподільник встановлений у задній частині машини та повністю доступний через окрему кришку, без потреби знімати будь-які компоненти, що скорочує час діагностики та обслуговування, і підвищує рентабельність.

МОДЕЛЬНЫЙ РЯД СПЕЦТЕХНИКИ CASE

Навантажувачі з телескопічною стрілою
Модель Тип двигуна Макс. потужність кВт/л.с. Макс. висота підіймання, м Макс. вантажно-підіймальність, кг Макс. виліт, м
TX130-33 IVECO NEF TURBO AFTERCOOLER-4TC 4,5 71 кВт/95 л.с. 13 3 300 8,75
TX130-40 IVECO NEF TURBO AFTERCOOLER-4TAA 4,5 88 кВт/18 л.с. 12,3 4 000 8,65
TX130-45 IVECO NEF TURBO AFTERCOOLER-4TAA 4,5 88 кВт/18 л.с. 12,45 4 500 8,65
TX140-45 IVECO NEF TURBO AFTERCOOLER-4TAA 4,5 88 кВт/18 л.с. 13,55 4500 9,33
TX170-45 IVECO NEF TURBO AFTERCOOLER-4TAA 4,5 88 кВт/18 л.с. 16,6 4 500 12,54

 

ІНШИНА ПЕКТИХНИКА CASE

ПЗНАТИ БІЛЬШЕ ПРО ШТАНДУ CASE CONSTRUCTION

ПЕРЕЙТИ ДО ВИБОРУ ШКІРТЕХНИКИ І ЗАПЧАСНОСТІ CASE

ОЗНАКОМИТИСЯ З ІНШІМИ БРЕНДАМИ

ВЕСЬ КАТАЛОГ СПЕКТЕХНІКИ І ЗАПЧАСНИКІВ

ЗАДАТИ ВОПРОС МЕНЕДЖerУ

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner