Кошик
57 відгуків
Поставим любую спецтехнику и запчасти по Вашему запросуКонтакты
+380674041350
+380503390684
Оригінальні запчастини для спецтехніки, нові та вживані
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Сейчас мы не можем быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по нашему графику работы сегодня - выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Гідравліка (гідронасоси / гідродвигуни)

Гідронасоси / гідромотори та інші запчастини для спецтехніки від світових лідерів-виробників: Liebherr, Zeppelin, Hanomag, Caterpillar, Bobcat, Manitu, Bomag, JCB, Komatsu, Kubota,Terex, Volvo, Wacker, Yanmar, Claas, Massey Ferguson та ін. 
Нові та б/у в хорошому стані, з гарантією. Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Професійний підбір оптимальної спецтехніки за Вашим потребам та можливостям, швидке надання пропозиції.
1 2 ... 34

Якщо Ви не знайшли на нашому сайті цікавить Вас гідравлічне обладнання або деталі гідравліки для спецтехніки (дорожньо-будівельної, сільськогосподарської техніки, ...) - не турбуйтеся, Ви можете звернутись до наших менеджерів за допомогою, вказавши необхідну запчастину, марку та модель деталі або спецтехніки (або описати причину неполадки обладнання). Закріплений за Вами менеджер підготує інформацію за вказаною запчастини (або підбере найбільш оптимальний варіант) і вкаже Вам можливість, вартість  і терміни доставки.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ МЕНЕДЖЕРУ

Гідронасоси і гідромотори
В гідроприводах самохідних машин застосовуються насоси та двигуни різних типів, які є найбільш складним гідравлічним обладнанням:
- Аксіально-поршневі гідронасоси і гідромотори для відкритих гідравлічних схем;
- Аксіально-поршневі гідромотори для закритих гидропередач;
- Шестеренні і пластинчасті гідронасоси і гідромотори;
- Гидронасосные агрегати;
- Гидронасосные станції.
Працездатність насоса визначає безвідмовність роботи гідроприводу машини. У разі його відмови, ні один з гідродвигунів не може бути приведений у дію.
Гідронасоси і гідромотори, дуже часто оборотні гідромашини і мають лише деякі відмінності. Правда, аксіально-поршневі насоси для закритих схем гідроприводу містять додаткові гидроэлементы, про яких буде сказано нижче.
Гідронасос призначений для забезпечення переміщення робочої рідини в процесі перетворення механічної енергії приводного двигуна внутрішнього згоряння або електродвигуна в енергію потоку робочої рідини, тому призначення насоса - нагнітання робочої рідини в трубопроводи.
Зазвичай гідронасос вважається джерелом створення тиску в гідравлічній системі. Однак таке визначення неточно, так як для отримання тиску повинно бути створено опір потоку робочої рідини у вигляді зовнішнього навантаження на валу гідромотора або гідроциліндра.
Гідромотор перетворює енергію потоку робочої рідини, яка розвивається гідронасосом, в енергію обертання вихідного валу для приведення в дію виконавчого механізму машин та обладнання.
Основними параметрами будь-якого гідронасоса є робочий об'єм V, номінальний тиск Рном і номінальна частота обертання пном, а похідними - продуктивність (подача) Qном, споживана потужність Nном , а також повний ККД h. У гідроприводах самохідних машин застосовуються роторно - обертальні і роторно - поступальні насоси, які за видом робочих органів поділяють на: поршневі; шестеренні; шиберні (пластинчасті).
По куту між осями блоку і поршня розрізняють: аксіально-поршневі; радіальні.
По механізму передачі руху аксиально-поршневые гідронасоси класифікують на наступні типи: з похилим блоком, з похилим диском (шайбою). У свою чергу радіально-поршневі гідронасоси підрозділяють на: кулачкові, кривошипні.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АКСІАЛЬНО-ПОРШНЕВИХ ГИДРОНАСОСАХ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ШЕСТЕРНИХ НАСОСІВ

Гідронасоси можуть бути виконані з нерегульованим і регульованим робочим об'ємом і призначені для роботи як у режимі об'ємного насоса, так і в режимі об'ємного гідромотора (насоса-мотора) з реверсивним і нереверсійним напрямками потоку.
Порівняльна оцінка основних параметрів гідромашин різних типів показує, що кожен тип має певні конструктивні особливості, які визначають область їх використання, доцільне з технічної та економічної точок зору.
Шестеренні гідронасоси широко використовуються у мобільних машинах невеликої потужності при низькому і середньому тиску в гідросистемі. Вони менш вимогливі до чистоти робочої рідини і мають меншу вартість порівняно з вартістю гідронасосів інших типів, але характеризуються більш низьким ресурсом порівняно з аксіально-поршневими насосами.
Застосування аксіально-поршневих гідронасосів найбільш доцільно при середньому і високому тиску в гідросистемах мобільних машин і циклічному характері зміни зовнішнього навантаження. Додаткові пристрої забезпечують реверсування потоку і зміна подачі.
Роторні гідромотори класифікують по конструкції робочої камери:
- шестеренні гідромотори;
- коловратные гідромотори;
- гвинтові гідромотори;
- шиберні (пластинчасті) гідромотори;
- поршневі гідромотори,
- гідромотори володіють оборотністю.
По числу робочих циклів в кожній камері за один оборот вихідного валу гідромотори поділяють на:
- гідромотори однократної дії (одноходовые);
- гідромотори багаторазового дії (багатоходові).

Аксіально-поршневі насоси мають більш високий повний ККД, порівняно з ККД шестеренних і пластинчастих насосів. Об'ємний ККД аксіально-поршневих насосів починає помітно знижуватися тільки при в'язкості робочої рідини менше 10 мм 2/с, для пластинчастих насосів цей межа в'язкості становить 50-80/с, а для шестеренних - 80 мм 2/с.
При виборі кращої моделі з найбільш поширених конструкцій аксіально-поршневих насосів слід враховувати, що при інших рівних умовах ридронасосы з шатунної кінематикою мають наступні переваги:
- можливість роботи в насосоном і моторному режимах відкритої і замкнутої гідросистемах;
- високу всмоктувальну здатність, що забезпечує задовільний заповнення робочого об'єму при широкому діапозоні зміни в'язкості робочої рідини, що особливо важливо для гідроприводів самохідних машин, що експлуатуються на відкритому повітрі при широкому діапозоні зміни температури;
- відносно меншу чутливість до чистоти робочої рідини (можуть надійно працювати при тонкості фільтрації до 40 мкм);
- можливість вбудовування регуляторів тиску і витрати, а також допоміжного насоса для живлення сис теми управління і підживлення.
аксіально-поршневих гидронасосах з похилим блоком циліндрів використана уніфікована конструкція качають вузлів, що розрізняються тільки габаритними розмірами. Це створило передумови для організації їх масового виробництва на автоматичних та потокових лініях, заснованого на принципі спеціалізації деталей і складальних одиниць.
В гідроприводах самохідних машин найбільш часто застосовують реверсивні по напрямку обертання аксиально-поршневые і радіально-поршневі гідромотори з нерегульованим і рідше з регульованим робочим об'ємом.
У вітчизняних самохідних машинах з гідроприводом застосовуються в основному аксіально-поршневий гідромотор з регульованим робочим об'ємом, що забезпечують плавне зміна частоти обертання виконавчих механізмів з мінімальними втратами енергії.
Гідромотори, використовувані при великій частоті обертання, умовно називають середньо - або высокооборотными (низкомоментными). Гідромотори, призначені для створення великого крутного моменту при малій кутовій швидкості, прийнято умовно називати високомоментними.
В обсягах гідроприводах самохідних машин найбільш широко застосовуються шестеренні гідромотори, аксіально-поршневі гідромотори, радіально-поршневі і рідше пластинчасті гідромотори. Тип і виконання гідромоторів вибирають за основними параметрами з урахуванням призначення й умов їх експлуатації.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АКСІАЛЬНО-ПОРШНЕВИХ ГИДРОНАСОСАХ

Виробники гідравліки:

Allweiler, Atos, Barnes, Bosch Rexroth, Brueninghaus, Bucher, Casappa, Caterpillar, Commercial, Daikin, Danfoss, Denison, Dowty, Düsterloh, Eaton, Eckart, Eckerle, Hägglunds, Hawe, Hawe InLine, Herion, HPI, Hydac, Hydraulik-Ring, Hydrokraft, Hydromatik, Hydro-Gigant, Jahns Regulatoren, Kawasaki, Kracht, Leistritz, Liebherr Linde, Lohmann + Stolterfoht, Mannesmann Rexroth, Meiller, Moog, Orsta, Oilgear, Parker, Pleiger, Poclain, Racine, Rexroth, Rollstar, Salami, Sauer, Sauer-Danfoss, Staffa, Towler Oilgear, Ultra, Vickers, Voac, Voith, Volvo, von Roll, Wepuko

у виробникам (маркам/брендам) гідравліки дізнайтеся більше тут (в кінці сторінки)

Аксіально-поршневий двигун  Аксіально-поршневі двигуни представлені в конструкціях зі скошеним диском, скошеної віссю або похилим диском і призначені для використання в областях з середнім і високим тиском.
Аксіально-поршневий насос  Аксіально-поршневі насоси представлені в конструкціях зі скошеним диском, скошеної віссю або похилим диском і призначені для використання в областях з середнім і високим тиском.
Геометричний об'єм водотоннажності  Геометричний об'єм водотоннажності, як правило менше, ніж зазначений у см³ обсяг водотоннажності.
Гнучкий гідравлічний трубопровід Максимальний термін використання гідравлічних шлангів складає 6 років, включаючи термін зберігання не більше 2 років, рекомендований в якості нормативу професійною асоціацією (BGR237).
Гідравліка Використання рідин для передачі потужності і енергії.
Гідравлічні накопичувачі  В контейнері, заповненому азотом під тиском знаходиться гідравлічне масло. Гідравлічне масло стискає азот, і згодом, наприклад, при падінні тиску в системі, може бути використане як джерело накопиченої енергії.
Гідравлічний двигун Гідравлічні двигуни або гідродвигуни перетворять вихідну потужність насосу гідравлічної енергії назад у механічну енергію. Багато насоси можуть бути використані без внесення структурних змін також в якості гідравлічних двигунів.
Гідравлічний клапан Для контролю і регулювання гідравлічних процесів.
Гідравлічний насос Гилравлические насоси перетворюють механічну енергію в гідравлічну (або навпаки). Насос, як правило, всмоктує рідину зі спеціального резервуара і передає її на виходи насоса. Звідти вона перекачується через клапани до циліндра або гідравлічного двигуна (споживачеві), а потім назад в резервуар.
Гідравлічний фільтр  Передумовою для безперебійної роботи гідравлічної системи є фільтрація гідравлічної рідини через гідравлічні фільтри. Під час роботи під час руху рухомих частин гідравлічні фільтри видаляють домішки, продукти окислення в гідравлічному олії, а також забруднюючі частинки, які знаходяться в безпосередній близькості від гідравлічної системи.
Гідравлічний циліндр Переводить енергію гідравлічної рідини в просту, прямодействующую енергію.
Гідравлічне масло  Використовуються в гідравлічних системах рідини повинні відповідати дуже різних завдань: передача тиску, захист від корозії, мастило, видалення зносу і т. д.
Гідророзподільник  Гідророзподільники служать в гідравліці для того, щоб звільняти або блокувати шлях для гідравлічної рідини або змінювати напрямок потоку.
Диференціальний тиск  представляє собою різницю між виміряним при певних умовах вхідним тиском і вихідним тиском
Закрита гідравлічна циркуляція Гідравлічне масло залишається в робочих лініях і безперервно тече від гідравлічного насоса до споживача і назад. Виникають внутрішні витоку знову заповнюються за допомогою живильного насоса подачі.
Клапан спускного гальма Клапан спускного гальма використовується в гідравлічних системах для запобігання прискорення гідравлічних циліндрів двигунів і в якості зворотного клапана. Він також забезпечує бар'єрну функцію в якості запобіжника розриву труби.
Клапан сферичної посадки  Клапани сферичної посадки використовують не відому сферу як елемента посадки. Дані клапани використовуються в гідравліки та пневматики.
Константный двигун Константные двигуни при кожному обороті переміщують однаковий обсяг.
Константный насос Константные насоси при кожному обороті переміщують однаковий обсяг.
Крутний момент привода  Крутний момент, який впливає на вхідний вал або перетворювач крутного моменту. Для ведучої силової машини або провідного перетворювача крутного моменту це є обертовим моментом приводу.
Механічно-гідравлічний ККД Механічно-гідравлічний ККД є виразом того, наскільки велика частка підведеного тиску, а також позначає рівень втрат в гідравлічних приводних і відвідних частинах, що виникають головним чином вод впливом сили тертя і в результаті потокових втрат.
Мобільний гідравліка  Мобільно встановлюється гідравліка, яка відповідно може самостійно пересуватися. Наприклад, для будівельної техніки, такої як екскаватори та колісні навантажувачі.
Нагнітальний клапан блочного монтажу Нагнітальні клапани блочного монтажу встановлюються між гідророзподільником і гідравлічним блоком. Вони відрізняються тільки видами монтажу звичайних клапанів.
Обсяг водотоннажності  за допомогою Переміщуваний ходу поршня або додаткового циклу обсяг гідравлічної рідини насоса або двигуна за один оборот приводного вала привода в см³.
Об'ємний ККД  Об'ємний ККД позначає співвідношення між ефективним об'ємним потоком і теоретичним об'ємним потоком на основі кінематики водотоннажності і числа обертів.
Об'ємний потік Під об'ємним потоком розуміють обсяг гідравлічної рідини, яка переміщається в одиницю часу через поперечний переріз.
Відкрита гідравлічна циркуляція  З резервуара гідравлічна олива перекачується гідравлічним насосом через клапани і подається споживачу. Від споживача гідравлічне масло стікає назад в резервуар.
Приймальний клапан насоса  Приймальний клапан насоса служить для визначення напрямку потоку гідравлічної рідини в трубопроводі і автоматично блокує проходження рідини в напрямку потоку.
Промислова гідравліка  Промислова гідравліка або стаціонарна гідравліка встановлюється на постійному місці. До неї відносяться преси, вальцювальні машин, верстати та інша стаціонарна техніка.
Регульований двигун  У регульованих двигунів може бути встановлений обсяг водотоннажності.
Регульований насос У регульованих насосів може бути змінений робочий об'єм водотоннажності.
Стопорний клапан Зворотний / стопорний клапан використовується для контрольованого відкриття або закриття каналів. Він регулює впуск, прохід або випуск потоку рідин (напр., гідравлічні масла).
Будівельна техніка У будівельній техніці гідравліка використовується для всіх робочих функцій, таких як підйом, захоплення і т. д., а також для управління агрегатом.
Сумарний ККД  сумарний ККД гідравлічної системи є продуктом об'ємного і гідромеханічного ККД.
Шестерневий насос Укладений у западині між зубами обсяг масла перекачується в результаті обертання шестерні з боку всмоктування на бік нагнітання, надходить в точку взаємодії коліс і пресується в порту тиску.


Компания "Техноактив Инвест" оценивает, выкупает, принимает на комиссию различную спецтехнику, а также запасные части к спецтехнике: двигатели, топливные насосы, турбины, гидронасосы, гидромоторы, гидроцилиндры, коробки передач, редукторы, электрооборудование и другие узлы и детали как в сборе, так и подетально. Гарантируем профессиональную оценку и сотрудничество на взаимовыгодных условиях.