Кошик
57 відгуків
Поставим любую спецтехнику и запчасти по Вашему запросуКонтакты
+380674041350
+380503390684
Оригінальні запчастини для спецтехніки, нові та вживані
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Сейчас мы не можем быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по нашему графику работы сегодня - выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Дробарки

Дробарки та інша спецтехніка від світових лідерів-виробників: Liebherr, Zeppelin, Hanomag, Caterpillar, Bobcat, Manitu, Bomag, JCB, Komatsu, Kubota,Terex, Volvo, Wacker, Yanmar, Claas, Massey Ferguson та ін. 
Нові та б/у в хорошому стані, з гарантією. Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Професійний підбір оптимальної спецтехніки за Вашим потребам та можливостям, швидке надання пропозиції.

Якщо Ви не знайшли на нашому сайті цікаву для Вас дробарку - не турбуйтеся, Ви можете звернутись до наших менеджерів за допомогою, вказавши лише марку і модель дробарки (або її призначення). Закріплений за Вами менеджер підготує інформацію щодо зазначеної моделі (або підбере найбільш оптимальний варіант) і вкаже Вам можливість, вартість  і терміни доставки.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ МЕНЕДЖЕРУ

Дробарка (каменедробарка) - устаткування для дроблення, тобто механічної дії на тверді матеріали з метою їх руйнування. Придатні для руйнування матеріалу на шматки меншого розміру. Поділяють в залежності від крупності дробленого матеріалу дробарки крупного, середнього і дрібного дроблення. Умовний розподіл по крупності виглядає наступним чином:

Тип Крупність вихідного, мм Крупность готового, мм
Крупного дроблення 600—1000 100—300
Середнього дроблення 100—300 25-100
Дрібного дроблення 50-100 1-25 

 


По застосуванню поділяють для:
- твердих гірських порід,
- м'яких гірських порід,
- продуктів і відходів металургійного виробництва,
- деревини,
- пластмас,
- твердих побутових відходів,
- біологічних відходів.

В залежності від призначення і, відповідно, складності завдання існують різні конструкції, що реалізують наступні принципи дроблення:
- розчавлювання,
- розривання,
- розрізування або розпушення,
- ударний вплив (молотки, біли, відбійні плити),
- ударний вплив («вільний удар», удар «камінь об камінь»).

По конструкції поділяються на:
- Щекова дробарка
- Конусна дробарка
- Молоткова дробарка
- Валкова дробарка
- Дискова (ножова),
Також до дробильным машин відносяться шарові млини і вібраційні млини.

За способом установки і можливості пересування розрізняють:
- стаціонарні
- мобільні-на колісному шасі
- мобільні на гусеничному шасі

Мобільний дробарка хоч і є самохідним устаткуванням в межах кар'єра, але вимагає спеціально організованої перевезення з місця на місце по дорогах загального користування. Її незаперечні переваги: не вимагається захищений проект, не потрібні фундаменти (будівельна частина зведена до мінімуму або відсутній), розгортання роботи установки 4-16 годин, вільне переміщення за кар'єру до місця виїмки породи (виключення етапу первинної транспортування сировини).
Дробилка стационарного исполнения по своей конструкции и правилам к организации работ требует утверждённой проектной документации, проведения строительных мероприятий (как минимум фундаменты) и создания соответствующей инфраструктуры. Строительные работы и монтаж занимают обычно 2-3 месяца.
Некоторые дробилки стационарного исполнения имеют в силу низкой металлоёмкости (веса) и отсутствия специального фундамента возможность быть «легко перебазируемыми», то есть на демонтаж и монтаж на новом месте требуется около 2-4-х недель.

Компания "Техноактив Инвест" оценивает, выкупает, принимает на комиссию различную спецтехнику, а также запасные части к спецтехнике: двигатели, топливные насосы, турбины, гидронасосы, гидромоторы, гидроцилиндры, коробки передач, редукторы, электрооборудование и другие узлы и детали как в сборе, так и подетально. Гарантируем профессиональную оценку и сотрудничество на взаимовыгодных условиях.