Комплект прокладок головки LIEBHERR D924 / D926 (PPD-9277663-K1A)
від 101 ₴
- Під замовлення
- Код: dsc-014813
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Комплект прокладок головки LIEBHERR D924 / D926 (PPD-9277663-K1A) відмінної якості по вигідній ціні з доставкою по Україні та інші Прокладки (ущільнення), Комплекти прокладок двигуна, Прокладки колекторів, масляного піддону, головки верхні / нижні, двигуна, клапанної кришки, розподілвалу, корпусів для вашої спецтехніки LIEBHERR ми пропонуємо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Підходить до дигунів: LIEBHERR D924 | LIEBHERR D926/Аналоги (інші варіанти):
Двигуни: D924, D926 / набір прокладок для ремонту 1 головки / прокладка головки - метал 141mm Перед замовленням перевірте номер деталі. Потрібна додаткова інформація? Не знайшли запчастини, які шукаєте? Телефонуйте.? Зв'яжіться з нами по телефону: +38-067-404-13-50Вас також можуть зацікавити для вашої техніки наступні товари:
Заглушка (пробка) блоку LIEBHERR
Заглушка (пробка) блоку LIEBHERR
Заглушка (пробка) блоку LIEBHERR
Заглушка (пробка) блоку LIEBHERR
Заглушка (пробка) головки LIEBHERR
Заглушка (пробка) головки LIEBHERR
Заглушка (пробка) головки LIEBHERR
Заглушка (пробка) корпусу розподвалу LIEBHERR
Котушка гашення LIEBHERR D924 / D926 24V
Охолоджувач мастила (масляний радіатор) LIEBHERR D904 / D906 / D914 / D916 / D924 / D926
Охолоджувач мастила (масляний радіатор) LIEBHERR D904 / D914 / D924
Охолоджувач мастила (масляний радіатор) LIEBHERR D924 / D926
Мастильна форсунка водяного насоса
Мастильна форсунка водяного насоса LIEBHERR
Головка LIEBHERR D924 / D926 - вживана
Сопло форсунки (наконечник вприску) LIEBHERR
Сопло форсунки (наконечник вприску) LIEBHERR
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано великий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати по низькій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PPD-9277663-K1A |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | LIEBHERR |
| Виробник | PPD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | ZESTAW USZCZELEK GŁOWICY LIEBHERR D924 / D926 |
| Бренд виробника | LIEBHERR |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | PPD-9277663-K1A |
| Категорія товару | Прокладки (ущільнення), Комплекти прокладок двигуна, Прокладки колекторів, олійного піддона, головки верхні/нижні, двигуна, клапанної кришки, розпочила, корпусів |
| Мoдель | LIEBHERR D924, LIEBHERR D926 |
| Призначення | LIEBHERR D924|LIEBHERR D926 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | PPD-9277663-K1A |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Тип запчастини | Комплект прокладок головки |
| Тип запчастини/вузла | Комплект прокладок головки |
- Ціна: від 101 ₴



