Опорний каток для екскаватора VOLVO LIEBHERR R971, LH90A (LH90A)
20 875 ₴
- В наявності
- Код: srx-00083
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для екскаватора VOLVO LIEBHERR R971, LH90A (каталоговий номер: LH90A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки VOLVO EC360,VOLVO EC420, VOLVO EC460, LIEBHERR R971, ; LIEBHERR ; HS872, ; LIEBHERR ; HS852, HITACHI, CASAGRANDE, JOHN DEERE ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток LH90 для екскаватора VOLVO EC360,VOLVO EC420, VOLVO EC460, LIEBHERR R971, LIEBHERR HS872, LIEBHERR HS852, HITACHI, CASAGRANDE, JOHN DEERE.
Інші каталожні номери: ATLAS-TEREX 869667
BANTAM-KOEHRING 422V0054
BENATI 2104101
BENATI 2104121
BERCO LH90
BERCO LH90B
BERCO LH90E
CASAGRANDE 95505015
CASAGRANDE 95505021
DAEWOO 2270-9010
DAEWOO 2270-9404
DAEWOO 2270-9404A
DEMAG 9725450
FIAT-HITACHI 71401040
FIAT-HITACHI 71401273
HITACHI 9043162
HITACHI 9072631
HITACHI 9114275
HITACHI 9115234
HITACHI 9129347
HYUNDAI 81E7-0015
HYUNDAI 81E7-00631
INGERSOLL RAND 57302853
INGERSOLL RAND 57712366
INGERSOLL RAND 70576129
ITM A140700AM00
JOHN DEERE AT201934
JOHN DEERE T136116
LALTESI 68205
LIEBHERR 5209264
PMI 960012
PMI 960305
PRIESTMAN 244272
TELCO-TATA TD01088
TELCO-TATA TD01109
TIGERCAT CW058
VOLVO 1081-01800
VOLVO 1081-02570
VOLVO 1081-04411
VOLVO 14263401
VOLVO 14532330
VOLVO 24006
VPI VLH90V
WESERHUTTE E80273
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LH90A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do koparki VOLVO LIEBHERR R971, LH90A |
| Артикул | LH90A |
| Бренд виробника | VOLVO, LIEBHERR, HITACHI, CASAGRANDE, JOHN DEERE |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | ATLAS-TEREX 869667 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | VOLVO EC360,VOLVO EC420, VOLVO EC460, LIEBHERR R971, ; LIEBHERR ; HS872, ; LIEBHERR ; HS852, HITACHI, CASAGRANDE, JOHN DEERE |
| Марка | VOLVO, LIEBHERR, HITACHI, CASAGRANDE, JOHN DEERE |
| Призначення | Опорний каток LH90 для екскаватора VOLVO EC360,VOLVO EC420, VOLVO EC460, LIEBHERR R971, ; LIEBHERR ; HS872, ; LIEBHERR ; HS852, HITACHI, CASAGRANDE, JOHN DEERE. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | LH90A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 20 875 ₴



