
Опорний каток для екскаватора CAT 215B CAT225, PC395 (PC395A)
8 576 ₴
- В наявності
- Код: srx-00085
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для екскаватора CAT 215B CAT225, PC395 (каталоговий номер: PC395A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки CAT 215B, CAT225, DOOSAN ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток PC395 для екскаватора CAT 215B, CAT225, доOSAN, DAEWOO, SOLAR, HITACHI, LIEBHERR
Інші каталожні номери: BERCO PC395
CATERPILLAR 7T6393
CATERPILLAR 7T6394
CATERPILLAR 8E5745
DAEWOO 200104-00012A
DAEWOO 200104-00021
DAEWOO 2270-1098
DAEWOO 2270-1098A
DAEWOO 9270-6002
DROTT 505093
HANOMAG 2932512M91
HITACHI 9066510
HITACHI 9402849
HYMAC 446C7001
HYMAC 447B8013
INGERSOLL RAND 57040529
ITM A3208000M00
JOHN DEERE AT107142
LIEBHERR 4467001
LIEBHERR 4778013
LIEBHERR 9020951
LIEBHERR 9041493
LIEBHERR 9044176
POCLAIN-CASE POCLAIN F0342337
POCLAIN-CASE POCLAIN H0842313
POCLAIN-CASE POCLAIN Q0042380
POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI342337
PRIESTMAN 234203
RICHIER 308512524
RICHIER 308562529
SUMITOMO-LINKBELT 98A2018C
TELCO-TATA 9TD01086
TELCO-TATA TD01086
TESMEC T00-2600-095
VPI VPC395V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PC395A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do koparki CAT 215B CAT225, PC395 |
| Артикул | PC395A |
| Бренд виробника | CAT, DOOSAN |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO PC395 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT 215B, CAT225, DOOSAN |
| Марка | CAT, DOOSAN |
| Призначення | Опорний каток PC395 для екскаватора CAT 215B, CAT225, доOSAN. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | PC395A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 8 576 ₴



