Опорний каток для екскаватора CAT, EXTEC C10, VA542 (VA542A)
10 680 ₴
- В наявності
- Код: srx-00090
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для екскаватора CAT, EXTEC C10, VA542 (каталоговий номер: VA542A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки Fiat Hitahi FH95, EXTEC C10, O&K Terex RH212, FIAT ALLIS FE12 FE14 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток VA542 для екскаватора Fiat Hitahi FH95, EXTEC C10, O&K Terex RH2.12, FIAT ALLIS FE12 FE14.
Інші каталожні номери: BENATI 2102022
BENFRA 005.1676
BERCO VA542
CATERPILLAR 192-8142
COSMOTER 817000049
EXTEC UC4027
FAI 820220003
FAI 820220004
FAI 820220024
HINOWA 05079800
ITM A4605000M00
ITM A4605000Y00
LALTESI 68207
MAC-MOTER 45024062
MAIT 2175036
O.M. (ДРОБАРКА) 274046050001
PMI 960090
SIMIT 45024062
SIMIT 71318292
TESMEC 36400878
VPI VA4605000
VPI VVA542
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VA542A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do koparki CAT, EXTEC C10, VA542 |
| Артикул | VA542A |
| Бренд виробника | Fiat Hitahi, EXTEC, O&K Terex, FIAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BENATI 2102022 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | Fiat Hitahi FH95, EXTEC C10, O&K Terex RH212, FIAT ALLIS FE12 FE14 |
| Марка | Fiat Hitahi, EXTEC, O&K Terex, FIAT |
| Призначення | Опорний каток VA542 для екскаватора Fiat Hitahi FH95, EXTEC C10, O&K Terex RH2.12, FIAT ALLIS FE12 FE14. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | VA542A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 10 680 ₴



