
Опорний каток для екскаватора CAT ATLAS DEAWOO HITACHI LIEBHERR VOLVO LH696 (LH696A/FT3721A)
16 020 ₴
- В наявності
- Код: srx-00092
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для екскаватора CAT ATLAS DEAWOO HITACHI LIEBHERR VOLVO LH696 (каталоговий номер: LH696A/FT3721A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки CAT 235, ATLAS, DEAWOO, HITACHI, LIEBHERR, VOLVO ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток LH696 для екскаватора CAT 235, ATLAS, DEAWOO, HITACHI, LIEBHERR, VOLVO.
Моделі машин:Caterpillar 235, 235B, 235C, 235D, 235DL
Daewoo DH280, DH280LC-3, DX340LC, DX350LC, Daewoo Solar-290LC-V
Hitachi EX270, EX270-2, EX270LC, EX270LC-2, EX300, EX300LC
John Deere 703JH, 753G, 753GL, 753J, 759G, 759J, 759JH, 803M, 803MH, 850, 853G,853J, 903K, 909J, 909K, 909KH, 953K, 959J, 959K
Liebherr R954B, R954B-HDW, R954B-Litronic; R954C-HD, R954C-HD-V, R954C-HDW, R961B-LC, R965, R965B
Інші каталожні номери:AMERICAN-HOIST 3-003153
ATLAS-TEREX 855194
BANTAM-KOEHRING 3018.57692, BANTAM-KOEHRING 3018.57768, BANTAM-KOEHRING 422V0036
BENATI 2104001, BENATI 2104021
BENFRA 005.2027
BERCO FT3721, BERCO LH27, BERCO LH27B, BERCO LH27E, BERCO LH696, BERCO LH696C, BERCO LJ696D, BERCO SI805
CASAGRANDE 95505002, CASAGRANDE 95505023,
CATERPILLAR 7T6396, CATERPILLAR 8E4579
DAEWOO 200104-00001B, DAEWOO 2270-6084, DAEWOO 2270-9401A
DEMAG 519672
DRESSER-FURUKAWA 3194637R91, DRESSER-FURUKAWA 3372006R91, DRESSER-FURUKAWA 3372095R91, DRESSER-FURUKAWA 3380360H91
FAI 030.03.001, FAI 820220002, FIAT-HITACHI 71400941, FIAT-HITACHI 71466885, FIAT-HITACHI 71483187
GAMBETTI-BARRE M203910001
HITACHI 9066690, HITACHI 9097400, HITACHI 9114619, HITACHI 9114682, HITACHI 9147345, HITACHI 9168173
INGERSOLL RAND 57070997
ITM A14060A0M00, ITM A7130000Y00,
JOHN DEERE AT201169, JOHN DEERE AT250257
LIEBHERR 5000950, LIEBHERR 5205010, LIEBHERR 5601872, LIEBHERR 5605668, LIEBHERR 5612651
LIEBHERR 5612673, LIEBHERR 5618394
MAIT 2.175.008, MAIT 2175008
PMI 960073, PMI 960304
PRIESTMAN 1500772, PRIESTMAN 234404
RICHIER 484310665, RICHIER 484311865
TESMEC T00-2600-127
VOLVO 14043993, VOLVO 14043993-6, VOLVO 43993
VPI VAT250257V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LH696A/FT3721A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do koparki CAT ATLAS DEAWOO HITACHI LIEBHERR VOLVO LH696 |
| Артикул | LH696A/FT3721A |
| Бренд виробника | CAT, ATLAS, DEAWOO, HITACHI, LIEBHERR, VOLVO |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | AMERICAN-HOIST 3-003153 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT 235, ATLAS, DEAWOO, HITACHI, LIEBHERR, VOLVO |
| Марка | CAT, ATLAS, DEAWOO, HITACHI, LIEBHERR, VOLVO |
| Призначення | Опорний каток LH696 для екскаватора CAT 235, ATLAS, DEAWOO, HITACHI, LIEBHERR, VOLVO. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | LH696A/FT3721A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 16 020 ₴



