
Опорний каток LIEBHERR LR631, CAT 235, CR1792 (CR1792A)
13 528 ₴
- В наявності
- Код: srx-00099
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток LIEBHERR LR631, CAT 235, CR1792 (каталоговий номер: CR1792A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки LIEBHERR LR631, LIEBHER 632, LIEBHER PR731B, LIEBHER 732, CAT 235, CAT D6C, CAT D6D ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток CR1792 для бульдозера LIEBHERR LR631, LIEBHER 632, LIEBHER PR731B, LIEBHER 732, CAT 235, CAT D6C, CAT D6D.
Інші каталожні номери: BERCO CR1792
BERCO CR1792C
BERCO CR1792D
CATERPILLAR 118-1615
CATERPILLAR 122-0217
CATERPILLAR 1V8051
CATERPILLAR 5M4446
CATERPILLAR 6Y2903
CATERPILLAR 9G8098
CATERPILLAR 9S9404
JOHN DEERE AT66095
JOHN DEERE AT75766
LIEBHERR 5003816
Вага: 59 кг
Торгові марки, які використовуються в контенті веб-сайту, е власністю їх законних власників. Найменування та номери виробників надаються виключно в інформаційних цілях відповідно діючого законодавства.
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1792A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna LIEBHERR LR631, CAT 235, CR1792 |
| Артикул | CR1792A |
| Бренд виробника | LIEBHERR, CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR1792 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | LIEBHERR LR631, LIEBHER 632, LIEBHER PR731B, LIEBHER 732, CAT 235, CAT D6C, CAT D6D |
| Марка | LIEBHERR, CAT |
| Призначення | Опорний каток CR1792 для бульдозера LIEBHERR LR631, LIEBHER 632, LIEBHER PR731B, LIEBHER 732, CAT 235, CAT D6C, CAT D6D. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR1792A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 13 528 ₴



