Опорний каток KOMATSU D45E D53A, KM859 (KM859A)
17 476 ₴
- В наявності
- Код: srx-00101
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток KOMATSU D45E D53A, KM859 (каталоговий номер: KM859A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки KOMATSU D45E, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58, KOMATSU D60, KOMATSU D40 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток KM859 для бульдозера KOMATSU D45E, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58, KOMATSU D60, KOMATSU D40.
Інші каталожні номери: BERCO KM11C
BERCO KM859
KOMATSU 131-30-00320
KOMATSU 131-30-00321
KOMATSU 131-30-00322
KOMATSU 131-30-00340
KOMATSU 131-30-00342
KOMATSU 131-30-56100
KOMATSU 140-30-00050
KOMATSU 140-30-00051
KOMATSU 140-30-00052
KOMATSU 140-30-00053
KOMATSU 140-30-00072
Вага: 44 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM859A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna KOMATSU D45E D53A, KM859 |
| Артикул | KM859A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO KM11C |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D45E, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58, KOMATSU D60, KOMATSU D40 |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM859 для бульдозера KOMATSU D45E, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58, KOMATSU D60, KOMATSU D40. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | KM859A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 17 476 ₴



