Опорний каток KOMATSU D40 D60, KM860A (KM860A)
18 124 ₴
- В наявності
- Код: srx-00104
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток KOMATSU D40 D60, KM860A (каталоговий номер: KM860A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки KOMATSU D40, KOMATSU D45E, KOMATSU D45D, KOMATSU D45P, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток KM860 для бульдозера KOMATSU D40, KOMATSU D45E, KOMATSU D45D, KOMATSU D45P, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58.
Інші каталожні номери: BERCO KM12C
BERCO KM860
ITM B4060000M00
KOMATSU 131-30-00330
KOMATSU 131-30-00331
KOMATSU 131-30-00332
KOMATSU 131-30-00350
KOMATSU 131-30-00352
KOMATSU 131-30-56200
KOMATSU 140-30-00060
KOMATSU 140-30-00061
KOMATSU 140-30-00062
KOMATSU 140-30-00063
KOMATSU 140-30-00082
VPI VKM860V
Вага: 49 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM860A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna KOMATSU D40 D60, KM860A |
| Артикул | KM860A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO KM12C |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D40, KOMATSU D45E, KOMATSU D45D, KOMATSU D45P, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58 |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM860 для бульдозера KOMATSU D40, KOMATSU D45E, KOMATSU D45D, KOMATSU D45P, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | KM860A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 18 124 ₴



