Опорний каток KOMATSU D60A D65A6, KM868 (KM868A)
18 771 ₴
- В наявності
- Код: srx-00106
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток KOMATSU D60A D65A6, KM868 (каталоговий номер: KM868A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки KOMATSU D60A, KOMATSU D65A6, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток KM868 для бульдозера KOMATSU D60A, KOMATSU D65A6, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A.
Інші каталожні номери: BERCO KM116
BERCO KM868
ITM A4065001M00
ITM A406500AY00
KOMATSU 141-30-00570
KOMATSU 141-30-00571
KOMATSU 141-30-00572
KOMATSU 141-30-00573
KOMATSU 141-30-00574
KOMATSU 141-30-00575
KOMATSU 141-30-00576
KOMATSU 141-30-00577
KOMATSU 141-30-00578
KOMATSU 141-30-36103
KOMATSU 144-30-B0800
VPI VKM116V
Вага: 53 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM868A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna KOMATSU D60A D65A6, KM868 |
| Артикул | KM868A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO KM116 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D60A, KOMATSU D65A6, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM868 для бульдозера KOMATSU D60A, KOMATSU D65A6, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | KM868A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 18 771 ₴



