Опорний каток для бульдозера KOMATSU D60A D68P, KM869 (KM869A)
21 198 ₴
- В наявності
- Код: srx-00108
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для бульдозера KOMATSU D60A D68P, KM869 (каталоговий номер: KM869A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки KOMATSU D60A, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток KM869 для бульдозера KOMATSU D60A, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A.
Інші каталожні номери: BERCO KM117
BERCO KM869
ITM B4065001M00
ITM B406500AY00
KOMATSU 141-30-00581
KOMATSU 141-30-00582
KOMATSU 141-30-00583
KOMATSU 141-30-00584
KOMATSU 141-30-00585
KOMATSU 141-30-00586
KOMATSU 141-30-00587
KOMATSU 141-30-00588
KOMATSU 141-30-36203
KOMATSU 144-30-B0810
VPI VKM117V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM869A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do spycharki KOMATSU D60A D68P, KM869 |
| Артикул | KM869A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO KM117 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D60A, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM869 для бульдозера KOMATSU D60A, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | KM869A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для бульдозера |
- Ціна: 21 198 ₴



