Опорний каток бульдозера LIEBHERR PR71, CAT215, CR1328 (CR1328A)
11 813 ₴
- В наявності
- Код: srx-00110
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток бульдозера LIEBHERR PR71, CAT215, CR1328 (каталоговий номер: CR1328A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки LIEBHERR LR611, LIEBHERR PR71, LIEBHERR PR1712, LIEBHERR PR721, CAT 215, CAT 215B, CAT 933, CAT 941, CAT 943, CAT 955, CAT D4 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток CR1328 для бульдозера LIEBHERR LR611, LIEBHERR PR71, LIEBHERR PR1712, LIEBHERR PR721, CAT 215, CAT 215B, CAT 933, CAT 941, CAT 943, CAT 955, CAT D4.
Інші каталожні номери: BERCO CR1328
BERCO CR1328C
BERCO CR1328D
BERCO CR1328E
CATERPILLAR 118-1608
CATERPILLAR 1M4218
CATERPILLAR 2Y9611
CATERPILLAR 3B1404
CATERPILLAR 3K2779
CATERPILLAR 4B9716
CATERPILLAR 4F5322
CATERPILLAR 5H6099
CATERPILLAR 5K5203
CATERPILLAR 6B5362
CATERPILLAR 6T9887
CATERPILLAR 7F2465
CATERPILLAR 7K8083
CATERPILLAR 7K8095
CATERPILLAR 8B1599
CATERPILLAR 9P4208
CATERPILLAR 9P7783
LIEBHERR 5003853
Вага: 37 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1328A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna spycharki LIEBHERR PR71, CAT215, CR1328 |
| Артикул | CR1328A |
| Бренд виробника | LIEBHERR, CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR1328 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | LIEBHERR LR611, LIEBHERR PR71, LIEBHERR PR1712, LIEBHERR PR721, CAT 215, CAT 215B, CAT 933, CAT 941, CAT 943, CAT 955, CAT D4 |
| Марка | LIEBHERR, CAT |
| Призначення | Опорний каток CR1328 для бульдозера LIEBHERR LR611, LIEBHERR PR71, LIEBHERR PR1712, LIEBHERR PR721, CAT 215, CAT 215B, CAT 933, CAT 941, CAT 943, CAT 955, CAT D4. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR1328A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток бульдозера |
- Ціна: 11 813 ₴



