Опорний каток для KOBELCO SK200 SK235 SK210, SI888A (SI888A)
8 819 ₴
- В наявності
- Код: srx-00129
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для KOBELCO SK200 SK235 SK210, SI888A (каталоговий номер: SI888A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки KOBELCO SK200, KOBELCO SK235, KOBALCO SK210 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток SI888 для екскаватора KOBELCO SK200, KOBELCO SK235, KOBALCO SK210.
Інші каталожні номери: BERCO SI1187
BERCO SI888
CNH-FIAT NEW HOLLAND 72150316
CNH-FIAT NEW HOLLAND 75263684
FIAT-KOBELCO/NEW HOLLAND 72203513
FIAT-KOBELCO/NEW HOLLAND 75263684
ITM A16200C0M00
KOBELCO 24100N8009F2
KOBELCO LQ64D00011F1
KOBELCO LQ64D00029F1
KOBELCO LQ64D00034F1
KOBELCO LQ64D00054F1
KOBELCO YN64D00013F1
KOBELCO YN64D00019F1
VPI VYN64D00013F1V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SI888A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do KOBELCO SK200 SK235 SK210, SI888A |
| Артикул | SI888A |
| Бренд виробника | KOBELCO |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO SI1187 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOBELCO SK200, KOBELCO SK235, KOBALCO SK210 |
| Марка | KOBELCO |
| Призначення | Опорний каток SI888 для екскаватора KOBELCO SK200, KOBELCO SK235, KOBALCO SK210. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | SI888A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для |
- Ціна: 8 819 ₴



