Опорний каток для екскаватора JCB JS240 JS300 JS330, LK58 (LK58A)
15 340 ₴
- В наявності
- Код: srx-00130
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для екскаватора JCB JS240 JS300 JS330, LK58 (каталоговий номер: LK58A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки JCB JS240, JCB JS260TYPE1, JCB JS300, JCB JS330 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток LK58 для екскаватора JCB JS240, JCB JS260TYPE1, JCB JS300, JCB JS330.Вага: 53kg
Інші каталожні номери:JCB LK58
331/43219
JSA0047
A2630000M00
Нижній каток траку гусениці, лауфлор
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LK58A |
| Виробник | JS |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do koparki JCB JS240 JS300 JS330, LK58 |
| Артикул | LK58A |
| Бренд виробника | JCB |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | JCB LK58 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | JCB JS240, JCB JS260TYPE1, JCB JS300, JCB JS330 |
| Марка | JCB |
| Призначення | Опорний каток LK58 для екскаватора JCB JS240, JCB JS260TYPE1, JCB JS300, JCB JS330. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | LK58A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 15 340 ₴



