Опорний каток для екскаватора CAT 345 349, CR6590 (CR6590A)
23 464 ₴
- В наявності
- Код: srx-00131
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для екскаватора CAT 345 349, CR6590 (каталоговий номер: CR6590A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки CAT 345, CAT 349 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток CR6590 для екскаватора CAT 345, CAT 349.Вага: 78 кг
Інші каталожні номери:BERCO CR6590
CATERPILLAR 123-1379
CATERPILLAR 152-4128
CATERPILLAR 178-7293
VPI V1787293V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR6590A |
| Виробник | Caterpillar |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do koparki CAT 345 349, CR6590 |
| Артикул | CR6590A |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR6590 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT 345, CAT 349 |
| Марка | CAT |
| Призначення | Опорний каток CR6590 для екскаватора CAT 345, CAT 349. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR6590A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 23 464 ₴



