Опорний каток для бульдозера CAT 939 943, CR6151 (CR6151A)
14 483 ₴
- В наявності
- Код: srx-00133
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для бульдозера CAT 939 943, CR6151 (каталоговий номер: CR6151A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки CAT 939, CAT 939C, CAT 943 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток CR6151 для бульдозера CAT 939, CAT 939C, CAT 943.Вага: 43 кг
Інші каталожні номери:BERCO CR4306
BERCO CR6151
CATERPILLAR 124-8240
CATERPILLAR 125-4170
CATERPILLAR 7G4837+7G4829
Торгові марки, які використовуються в контенті веб-сайту, е власністю їх законних власників. Найменування та номери виробників надаються виключно в інформаційних цілях відповідно діючого законодавства.
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR6151A |
| Виробник | Caterpillar |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do spycharki CAT 939 943, CR6151 |
| Артикул | CR6151A |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR4306 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT 939, CAT 939C, CAT 943 |
| Марка | CAT |
| Призначення | Опорний каток CR6151 для бульдозера CAT 939, CAT 939C, CAT 943. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR6151A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для бульдозера |
- Ціна: 14 483 ₴



