Опорний каток LIEBHERR LR634, CAT 963, CR6152 (CR6152A)
16 344 ₴
- В наявності
- Код: srx-00134
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток LIEBHERR LR634, CAT 963, CR6152 (каталоговий номер: CR6152A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки LIEBHERR LR634, CAT D6D, CAT 963 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток CR6152 для бульдозера LIEBHERR LR634, CAT D6D 963.Вага: 45 кг
Інші каталожні номери:
BERCO CR3634
BERCO CR3634A
BERCO ID1457
CATERPILLAR 118-1617
CATERPILLAR 188-5272
CATERPILLAR 7G0421
CATERPILLAR 9G8029
CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040853
CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040948
CNH-FIAT NEW HOLLAND 76090863
HANOMAG 4000300M
HANOMAG 4000300M91
JOHN DEERE AT169467
KOBELCO 24100N10082F1
LIEBHERR 5802406
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR6152A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna LIEBHERR LR634, CAT 963, CR6152 |
| Артикул | CR6152A |
| Бренд виробника | LIEBHERR, CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | CR6152A |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | LIEBHERR LR634, CAT D6D, CAT 963 |
| Марка | LIEBHERR, CAT |
| Призначення | Опорний каток CR6152 для бульдозера LIEBHERR LR634, CAT D6D, CAT 963. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR6152A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 16 344 ₴



