Опорний каток CAT 963, LIEBHERR PR734, CR3634 (CR3634A/CR6088A)
18 448 ₴
- В наявності
- Код: srx-00136
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток CAT 963, LIEBHERR PR734, CR3634 (каталоговий номер: CR3634A/CR6088A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки CAT D6D, CAT 963, CAT 963 LGP, LIEBHERR PR734 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток для бульдозера CAT D6D 963 963 LGP, LIEBHERR PR734.Вага: 51 кг
Інші каталожні номери: BERCO CR3634
BERCO CR3634A
BERCO ID1457
CATERPILLAR 118-1617
CATERPILLAR 188-5272
CATERPILLAR 7G0421
CATERPILLAR 9G8029
CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040853
CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040948
CNH-FIAT NEW HOLLAND 76090863
HANOMAG 4000300M
HANOMAG 4000300M91
JOHN DEERE AT169467
KOBELCO 24100N10082F1
LIEBHERR 5802406
Торгові марки, які використовуються в контенті веб-сайту, е власністю їх законних власників. Найменування та номери виробників надаються виключно в інформаційних цілях відповідно діючого законодавства.
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR3634A/CR6088A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna CAT 963, LIEBHERR PR734, CR3634 |
| Артикул | CR3634A/CR6088A |
| Бренд виробника | CAT, LIEBHERR |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR3634 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D6D, CAT 963, CAT 963 LGP, LIEBHERR PR734 |
| Марка | CAT, LIEBHERR |
| Призначення | Опорний каток CR3634 для бульдозера CAT D6D, CAT 963, CAT 963 LGP, LIEBHERR PR734. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR3634A/CR6088A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 18 448 ₴



