Опорний каток бульдозера KOMATSU D51, KM3425 (KM3425A)
15 858 ₴
- В наявності
- Код: srx-00222
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток бульдозера KOMATSU D51, KM3425 (каталоговий номер: KM3425A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки KOMATSU D51 PX-22 I ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток, нижній KM3425 Використовуеться в бульдозерах Komatsu D51 DX-22, KOMATSU D51 PX-22 I-бортний. каталожні номери: KM3425/ 12Y-30-00021
Вага: 42,5 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM3425A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka Jezdna spycharki KOMATSU D51, KM3425 |
| Артикул | KM3425A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | KM3425/ 12Y-30-00021 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D51 PX-22 I |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток, нижній KM3425 для бульдозера KOMATSU D51 PX-22 I-бортний. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | KM3425A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток бульдозера |
- Ціна: 15 858 ₴



