Опорний каток бульдозера HSW TD15E/TD15C, IN3430 (IN3430A)
20 713 ₴
- В наявності
- Код: srx-00225
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток бульдозера HSW TD15E/TD15C, IN3430 (каталоговий номер: IN3430A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки HSW TD15E/TD15C II-бортн та в навантажувачах HSW 175C ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток IN3430 для бульдозера HSW TD15E/TD15C II-бортний також в навантажувачах HSW 175C. каталожні номери: IN3430/ 741146C92/ 376140077/ 590140116
Вага: 57 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | IN3430A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka Jezdna spycharki HSW TD15E/TD15C, IN3430 |
| Артикул | IN3430A |
| Бренд виробника | HSW TD15E/TD15C II- HSW 175C |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | IN3430/ 741146C92/ 376140077/ 590140116 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | HSW TD15E/TD15C II- HSW 175C |
| Марка | HSW TD15E/TD15C II- HSW 175C |
| Призначення | Опорний каток IN3430 для бульдозера HSW TD15E/TD15C II-бортний також в навантажувачах HSW 175C. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | IN3430A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток бульдозера |
- Ціна: 20 713 ₴



