Каток опорний екскаватора HYUNDAI R210 LC-9, 81N6-11010 (81N6.11010A/VA3769)
10 680 ₴
- В наявності
- Код: srx-00226
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Каток опорний екскаватора HYUNDAI R210 LC-9, 81N6-11010 (каталоговий номер: 81N6.11010A/VA3769) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки HYUNDAI R210 LC-9 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток 81N6-11010 для екскаватора HYUNDAI R210 LC-9. каталожні номери: 81N6-11010
Вага: 36 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81N6.11010A/VA3769 |
| Виробник | Hyundai |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka Jezdna koparki HYUNDAI R210 LC-9, 81N6-11010 |
| Артикул | 81N6.11010A/VA3769 |
| Бренд виробника | HYUNDAI |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 81N6-11010 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | HYUNDAI R210 LC-9 |
| Марка | Hyundai |
| Призначення | Опорний каток 81N6-11010 для екскаватора HYUNDAI R210 LC-9. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 81N6.11010A/VA3769 |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Ковток опорний екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Ковток опорний екскаватора |
- Ціна: 10 680 ₴



