Опорний каток TD20E I, IN3078 (IN3078A)
24 273 ₴
- В наявності
- Код: srx-00254
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток TD20E I, IN3078 (каталоговий номер: IN3078A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки бульдозер DRESSER TD20E I ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Каток опорний однобортний (однобортний) нижній гусениці використовуеться в бульдозерах DRESSER TD20E I, IN3078. каталожні номери: IN3078
Вага: 75 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | IN3078A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | ROLKA JEZDNA TD20E I, IN3078 |
| Артикул | IN3078A |
| Бренд виробника | DRESSER |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | IN3078 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | DRESSER TD20E I |
| Марка | DRESSER |
| Призначення | Опорний каток IN3078 однобортний нижній гусениці Використовуеться в бульдозерах DRESSER TD20E I. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | IN3078A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 24 273 ₴



