Втулка трактора 55X68X82
1 052 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001824
Відправка з 07 квітня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних тракторів - 55X68X82
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи ciągnikaі гусеничні марки Caterpillar. W Нашіj ofercie znajdziesz Втулки o niezrównanej jakości, stworzone między innymi z myślą для моделей D7F, D7G.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 82,55 mm, зовнішній діаметр 68,58 мм також довжина 55,25 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 55,25 mm |
| зовнішній діаметр: | 68,58 mm |
| внутрішній діаметр: | 82,55 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D7E |
| CATERPILLAR | D7F |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку трактора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5M0669 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CIĄGNIKOWA 55X68X82 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 5M0669 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D7F |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D7F |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 5M0669 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 55,25 мм, зовнішній діаметр: 68,58 мм, внутрішній діаметр: 82,55 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка трактора |
- Ціна: 1 052 ₴



