


Втулка (рукав) CAT кріплення відвалу - D5M D5N D6K (1474357)
1 689 ₴
- Під замовлення
- Код: cou-021712
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Каталоговий номер: 1474357
Заводський номер ОЕ: 1474357, fi90x72, 90x72
Втулка кріплення відвалу Використовуеться в машинах Cat.
Виробник:
Високої якості заміна.
Розміри:
Зовнішній діаметр: 90мм
Внутрішній діаметр: 76 мм
Висота: 72 мм
Fi90x72
Вага: Загальна вага: 0,98 кг
Моделі машин:
D5M, D5N, D6K, D6K LGP, D6K XL
Підходить до техніки: CAT, Бульдозер, D5M, D5N, D6K
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо напряму з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулки по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1474357, 1474357, fi90x72, 90x72 |
| Виробник | CAT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Tuleja CAT mocowania pługa - D5M D5N D6K |
| Бренд виробника | Cat |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1474357 |
| Категорія товару | Втулки |
| Мoдель | CAT, Бульдозер, D5M, D5N, D6K |
| Марка | CAT |
| Призначення | CAT, Бульдозер, D5M, D5N, D6K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1474357, 1474357, fi90x72, 90x72 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Тип запчастини | Втулка/Рукав |
| Тип запчастини/вузла | Втулка/Рукав |
| Тип техніки | Бульдозер |
- Ціна: 1 689 ₴



