Корінні підшипники DOOSAN DE12TI / D2366 - STD OEM (65.01110-6055A)
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: dsc-011367
Відправка з 01 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Корінні підшипники DOOSAN DE12TI / D2366 - STD OEM (65.01110-6055A) відмінної якості по вигідній ціні з доставкою по Україні та інші Підшипники, Корінні підшипники, Підшипники розподілвалу, Шатунні підшипники, Упорні кільця, Компектуючі для вашої спецтехніки DAEWOO-DOOSAN ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Підходить до дигунів: DOOSAN D2366 | DOOSAN DE12TI/Аналоги (інші варіанти): 65.01110-6055B
Двигуни: DE12TI, D2366 / Якість OEMПеред замовленням перевірте номер деталі. Потрібна додаткова інформація? Не знайшли запчастини, які шукаете? Телефонуйте.? Зв'яжіться з нами по телефону: +38-067-404-13-50
Вас також можуть зацікавити для вашої техніки наступні товари:
Корінні підшипники DAEWOO DE12TI / D2366 +0.25 OEM
Корінні підшипники DOOSAN DE12TI / D2366 - STD OEM
Втулка шатунна DOOSAN DE12TI / D2366
Поршень DOOSAN DE12TI / D2366 - STD
Прокладка головки DAEWOO D2366
Прокладка головки DAEWOO D2366
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо напряму з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65.01110-6055A |
| Виробник | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | PANEWKI GŁÓWNE DOOSAN DE12TI / D2366 - STD OEM |
| Бренд виробника | DAEWOO-DOOSAN |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 65.01110-6055A |
| Категорія товару | Підшипники, Корені підшипники, розподільні підшипники, Шатунні підшипники, Упірні кільця, Комплектуючі |
| Мoдель | DOOSAN D2366, DOOSAN DE12TI |
| Марка | DAEWOO-DOOSAN |
| Призначення | DOOSAN D2366|DOOSAN DE12TI |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 65.01110-6055A |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Тип запчастини | Кореневий підшипник |
| Тип запчастини/вузла | Кореневий підшипник |
- Ціна: Ціну уточнюйте



