
Корінні підшипники SHANGHAI DIESEL - STD (D02A-110-01A STD)
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: dsc-011432
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Корінні підшипники SHANGHAI DIESEL - STD (D02A-110-01A STD) відмінної якості по вигідній ціні з доставкою по Україні та інші Підшипники, Корінні підшипники, Підшипники розподілвалу, Шатунні підшипники, Упорні кільця, Компектуючі для вашої спецтехніки SHANGHAI DIESEL ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Двигуни: D4114, D6114 Ціна вказана за комплект підшипників на весь двигун. Переконайтеся, що ви замовляете правильного розміру підшипники. Підшипники розпаковані або мають сліди кріплення до двигуна поверненнню не підлягаютьikі поверненню не підлягають.Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо напряму з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | PANEWKI GŁÓWNE SHANGHAI DIESEL - STD |
| Бренд виробника | SHANGHAI DIESEL |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | D02A-110-01A STD |
| Категорія товару | Підшипники, Корені підшипники, розподільні підшипники, Шатунні підшипники, Упірні кільця, Комплектуючі |
| Мoдель | SHANGHAI DIESEL |
| Марка | SHANGHAI DIESEL |
| Призначення | SHANGHAI DIESEL |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | D02A-110-01A STD |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Тип запчастини | Корені підшипники |
| Тип запчастини/вузла | Корені підшипники |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Основні | |
| Код запчастини | D02A-110-01A STD |
- Ціна: Ціну уточнюйте



