Підтримуючий каток DAEWOO-DOOSAN 280 340, 22706126 (2270.6126A)
11 226 ₴
- В наявності
- Код: srx-00086
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підтримуючий каток DAEWOO-DOOSAN 280 340, 22706126 (каталоговий номер: 2270.6126A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Підтримуючі котки для вашої спецтехніки DAEWOO-DOOSAN SOLAR 280, DOOSAN 290, DOOSAN 300, DOOSAN 330, DOOSAN 340 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Підтримуючий каток 22706126 екскаватори DAEWOO-DOOSAN SOLAR 280, доOSAN 290, доOSAN 300, доOSAN 330, доOSAN 340. Каталожний номер: 2270.6126, 2270-6126, UH097E0A
Вага: 30 кг
верхній каток, Top roller, Carrier roller, Tragrolle, верхний ролик, horní rolna, rola superioară, Ritinėlis viršutinis
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2270.6126A |
| Виробник | Daewoo |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2270.6126A |
| Бренд виробника | DAEWOO-DOOSAN, DOOSAN |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2270.6126, 2270-6126, UH097E0A |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | DAEWOO-DOOSAN SOLAR 280, DOOSAN 290, DOOSAN 300, DOOSAN 330, DOOSAN 340 |
| Марка | DAEWOO-DOOSAN, DOOSAN |
| Призначення | Підтримуючий каток 22706126 екскаватори DAEWOO-DOOSAN SOLAR 280, доOSAN 290, доOSAN 300, доOSAN 330, доOSAN 340. |
| Номер | 2270.6126A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Підтримуючий каток |
| Тип запчастини/вузла | Підтримуючий каток |
- Ціна: 11 226 ₴



