Опорний каток для екскаватора KOMATSU PC75, VA380 (VA380A)
7 751 ₴
- В наявності
- Код: srx-00089
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для екскаватора KOMATSU PC75, VA380 (каталоговий номер: VA380A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки KOMATSU PC75 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток VA380 для екскаватора KOMATSU PC75.
Інші каталожні номери: BAUER 20642
BERCO VA1269
BERCO VA380
FAI 820220022
INGERSOLL RAND 70556824
ITM A14010A0M00
ITM A14010A0S00
ITM A14010B0M00
ITM A14010B1M00
KOMATSU UTILITY 820220022
KOMATSU UTILITY 820220028
KOMATSU UTILITY 820220029
PEL JOB - ECOMAT 5060-09
TAMROCK LB006.2
TEREX 5671663001
VOGELE 4611340027
VPI VVA380
WIRTGEN 32007
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VA380A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do koparki KOMATSU PC75, VA380 |
| Артикул | VA380A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BAUER 20642 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU PC75 |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток VA380 для екскаватора KOMATSU PC75. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | VA380A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 7 751 ₴



