Опорний каток LIEBHERR LR611, CAT D4C D4D, CR1329 (CR1329A)
12 298 ₴
- В наявності
- Код: srx-00094
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток LIEBHERR LR611, CAT D4C D4D, CR1329 (каталоговий номер: CR1329A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки LIEBHERR LR611, LIEBHERR CR1329A, CAT D4C, CAT D4D, CAT D4E ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток CR1329 для бульдозера LIEBHERR LR611, LIEBHERR CR1329A, CAT D4C, CAT D4D, CAT D4E.
Застосовуються в: LIEBHERR, CAT
Інші каталожні номери: BERCO CR1329
BERCO CR1329C
BERCO CR1329D
BERCO CR1329E
CATERPILLAR 118-1609
CATERPILLAR 1M4213
CATERPILLAR 2Y9612
CATERPILLAR 3K2780
CATERPILLAR 4B5291
CATERPILLAR 4B9717
CATERPILLAR 4F5323
CATERPILLAR 5H6101
CATERPILLAR 5K5202
CATERPILLAR 6B6238
CATERPILLAR 6T9883
CATERPILLAR 7F2466
CATERPILLAR 7K8084
CATERPILLAR 7K8096
CATERPILLAR 8B1600
CATERPILLAR 9P4211
CATERPILLAR 9P7787
LIEBHERR 5002779
LIEBHERR 5003854
Вага: 43 кг
Торгові марки, які використовуються в контенті веб-сайту, е власністю їх законних власників. Найменування та номери виробників надаються виключно в інформаційних цілях відповідно діючого законодавства.
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1329A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna LIEBHERR LR611, CAT D4C D4D, CR1329 |
| Артикул | CR1329A |
| Бренд виробника | LIEBHERR, CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR1329 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | LIEBHERR LR611, LIEBHERR CR1329A, CAT D4C, CAT D4D, CAT D4E |
| Марка | LIEBHERR, CAT |
| Призначення | Опорний каток CR1329 для бульдозера LIEBHERR LR611, LIEBHERR CR1329A, CAT D4C, CAT D4D, CAT D4E. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR1329A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 12 298 ₴



