Опорний каток для бульдозера CAT, LIEBHERR LR631 LR632 PR731B 732, CR1793 (CR1793A)
14 240 ₴
- В наявності
- Код: srx-00097
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для бульдозера CAT, LIEBHERR LR631 LR632 PR731B 732, CR1793 (каталоговий номер: CR1793A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки CAT, LIEBHERR LR631, LIEBHERR LR632, LIEBHERR PR731B, LIEBHERR 732 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток CR1793 для бульдозера CAT, LIEBHERR LR631, LIEBHERR LR632, LIEBHERR PR731B, LIEBHERR 732.
Інші каталожні номери: BERCO CR1793
BERCO CR1793C
BERCO CR1793D
CATERPILLAR 118-1614
CATERPILLAR 122-0216
CATERPILLAR 1V8052
CATERPILLAR 5M4447
CATERPILLAR 6Y2901
CATERPILLAR 9G8099
CATERPILLAR 9S9403
ITM A0106000S00
ITM A0106001M00
JOHN DEERE AT66098
JOHN DEERE AT75626
LIEBHERR 5003815
RICHIER 308512535
VPI VCR1793V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1793A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do spycharki CAT, LIEBHERR LR631 LR632 PR731B 732, CR1793 |
| Артикул | CR1793A |
| Бренд виробника | CAT, LIEBHERR |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR1793 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT, LIEBHERR LR631, LIEBHERR LR632, LIEBHERR PR731B, LIEBHERR 732 |
| Марка | CAT, LIEBHERR |
| Призначення | Опорний каток CR1793 для бульдозера CAT, LIEBHERR LR631, LIEBHERR LR632, LIEBHERR PR731B, LIEBHERR 732. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR1793A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для бульдозера |
- Ціна: 14 240 ₴



