Опорний каток для бульдозера CAT D5C 939, CR6150 (CR6150A)
13 674 ₴
- В наявності
- Код: srx-00132
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для бульдозера CAT D5C 939, CR6150 (каталоговий номер: CR6150A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки CAT D5C 939 939C 943 561H ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток CR6150 для бульдозера CAT D5C, CAT 939, CAT 939C, CAT 943, CAT 561H.
Інші каталожні номери: BERCO CR4305
BERCO CR6150
CATERPILLAR 124-8237
CATERPILLAR 125-4169
CATERPILLAR 7G4836+7G4829
ITM A01040L1M00
VPI VCR6150V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR6150A |
| Виробник | Caterpillar |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do spycharki CAT D5C 939, CR6150 |
| Артикул | CR6150A |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR4305 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D5C 939 939C 943 561H |
| Марка | CAT |
| Призначення | Опорний каток CR6150 для бульдозера CAT D5C 939 939C 943 561H. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR6150A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для бульдозера |
- Ціна: 13 674 ₴



