Опорний каток CAT D6H D6R D6D, CR3635 (CR3635A/CR6089A)
18 690 ₴
- В наявності
- Код: srx-00137
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток CAT D6H D6R D6D, CR3635 (каталоговий номер: CR3635A/CR6089A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки CAT D6H D6R D6D LIEBHERR LR634, LIEBHERR PR734, LIEBHERR PR734XL ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток нижній CR3635 для бульдозера CAT D6H D6R D6D LIEBHERR LR634, LIEBHERR PR734, LIEBHERR PR734XL.
Інші каталожні номери: BERCO CR3635
BERCO CR3635A
BERCO ID1458
CATERPILLAR 118-1618
CATERPILLAR 7G0423
CATERPILLAR 9G8034
CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040852
CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040949
CNH-FIAT NEW HOLLAND 76090855
HANOMAG 4000301M
HANOMAG 4000301M91
ITM B01060D1M00
JOHN DEERE AT169468
KOBELCO 24100N10083F1
LIEBHERR 5802407
VPI VCR3635V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR3635A/CR6089A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna CAT D6H D6R D6D, CR3635 |
| Артикул | CR3635A/CR6089A |
| Бренд виробника | CAT, LIEBHERR |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR3635 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D6H D6R D6D LIEBHERR LR634, LIEBHERR PR734, LIEBHERR PR734XL |
| Марка | CAT, LIEBHERR |
| Призначення | Опорний каток нижній CR3635 для бульдозера CAT D6H D6R D6D LIEBHERR LR634, LIEBHERR PR734, LIEBHERR PR734XL. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR3635A/CR6089A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 18 690 ₴



