Опорний каток для LIEBHERR LR621, CAT D6M, CR1292 (CR1292A)
13 755 ₴
- В наявності
- Код: srx-00138
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для LIEBHERR LR621, CAT D6M, CR1292 (каталоговий номер: CR1292A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR PR721C, LIEBHERR PR731, LIEBHERR PR722, CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток CR1292 для бульдозера LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR PR721C, LIEBHERR PR731, LIEBHERR PR722, CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K.
Інші каталожні номери:
BENATI 2106021
BENATI 2106101
BERCO CR1292
BERCO CR1292B
BERCO CR1292C
BERCO CR1292D
CATERPILLAR 118-1611
CATERPILLAR 1F6471
CATERPILLAR 1M3826
CATERPILLAR 2Y9422
CATERPILLAR 3S0741
CATERPILLAR 4F3531
CATERPILLAR 4K9035
CATERPILLAR 5K4542
CATERPILLAR 9S9539
DROTT S505093
HANOMAG 2983613M91
HITACHI 9402072
ITM A01060B1M00
JOHN DEERE AT46419
JOHN DEERE AT67569
JOHN DEERE AT76033
LANDINI MASSEY FERGUSON 1430355M93
LIEBHERR 5002765
LIEBHERR 5209257
TAMROCK 001331339
VPI VCR1292V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1292A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do LIEBHERR LR621, CAT D6M, CR1292 |
| Артикул | CR1292A |
| Бренд виробника | LIEBHERR, CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | CR1292A |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR PR721C, LIEBHERR PR731, LIEBHERR PR722, CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K |
| Марка | LIEBHERR, CAT |
| Призначення | Опорний каток CR1292 для бульдозера LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR PR721C, LIEBHERR PR731, LIEBHERR PR722, CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR1292A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для |
- Ціна: 13 755 ₴



