Опорний каток CAT D5 D6M, LIEBHERR LR62, CR1293 (CR1293A)
14 159 ₴
- В наявності
- Код: srx-00139
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток CAT D5 D6M, LIEBHERR LR62, CR1293 (каталоговий номер: CR1293A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K, LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR LR621C, LIEBHERR PR722, LIEBHERR PR731 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток CR1293 для бульдозера CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K, LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR LR621C, LIEBHERR PR722, LIEBHERR PR731.Вага: 50 кг
Інші каталожні номери: BERCO CR1293
BERCO CR1293B
BERCO CR1293C
BERCO CR1293D
CATERPILLAR 118-1612
CATERPILLAR 1F6472
CATERPILLAR 1M3827
CATERPILLAR 2Y9421
CATERPILLAR 3S0742
CATERPILLAR 4F3532
CATERPILLAR 4K9036
CATERPILLAR 5K4543
CATERPILLAR 6B9386
CATERPILLAR 6T9875
CATERPILLAR 7F2464
CATERPILLAR 7K8571
CATERPILLAR 9S9538
JOHN DEERE AT46418
JOHN DEERE AT67565
JOHN DEERE AT76034
LIEBHERR 5003857
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1293A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna CAT D5 D6M, LIEBHERR LR62, CR1293 |
| Артикул | CR1293A |
| Бренд виробника | CAT, LIEBHERR |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR1293 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K, LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR LR621C, LIEBHERR PR722, LIEBHERR PR731 |
| Марка | CAT, LIEBHERR |
| Призначення | Опорний каток CR1293 для бульдозера CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K, LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR LR621C, LIEBHERR PR722, LIEBHERR PR731. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR1293A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 14 159 ₴



