
Опорний каток для бульдозера KOMATSU D31A D37P, KM388 (KM388A)
10 842 ₴
- В наявності
- Код: srx-00140
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для бульдозера KOMATSU D31A D37P, KM388 (каталоговий номер: KM388A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки Komatsu D31A, Komatsu D31P, Komatsu D37E, Komatsu D37P ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток KM388 для бульдозера Komatsu D31A, Komatsu D31P, Komatsu D37E, Komatsu D37P.
Інші каталожні номери:
BERCO KM388
ITM A4031000M00
KOMATSU 111-30-00130
KOMATSU 111-30-00140
KOMATSU 111-30-00270
KOMATSU 111-30-00271
KOMATSU 111-30-00272
KOMATSU 111-30-00273
KOMATSU 111-30-00274
KOMATSU 113-30-00130
KOMATSU 203-30-00020
VPI VKM388V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM388A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do spycharki KOMATSU D31A D37P, KM388 |
| Артикул | KM388A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | KM388A |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | Komatsu D31A, Komatsu D31P, Komatsu D37E, Komatsu D37P |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM388 для бульдозера Komatsu D31A, Komatsu D31P, Komatsu D37E, Komatsu D37P. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | KM388A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для бульдозера |
- Ціна: 10 842 ₴



