Опорний каток для екскаватора KOMATSU PC250LC-6 PC340-6, KM1429 (KM1429A)
12 784 ₴
- В наявності
- Код: srx-00141
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для екскаватора KOMATSU PC250LC-6 PC340-6, KM1429 (каталоговий номер: KM1429A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки KOMATSU PC250LC-6, KOMATSU PC340-6 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток KM1429 для екскаватора KOMATSU PC250LC-6, KOMATSU PC340-6.
Інші каталожні номери: BERCO KM1429
ITM A40300A0Y00
ITM A40300B0M00
ITM A40300B1M00
KOMATSU 207-30-00150
KOMATSU 207-30-00410
KOMATSU 207-30-00510
KOMATSU 207-30-00511
KOMATSU 207-30-00610
KOMATSU 207-30-K1700
VPI VKM1429V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM1429A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do koparki KOMATSU PC250LC-6 PC340-6, KM1429 |
| Артикул | KM1429A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO KM1429 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU PC250LC-6, KOMATSU PC340-6 |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM1429 для екскаватора KOMATSU PC250LC-6, KOMATSU PC340-6. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | KM1429A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 12 784 ₴



