Опорний каток для екскаватора VOLVO EC290LC, VO64 (VO64A)
14 078 ₴
- В наявності
- Код: srx-00142
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для екскаватора VOLVO EC290LC, VO64 (каталоговий номер: VO64A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки VOLVO EC290LC VO64 KOMATSU PC280LC 3 PC300NLC 3 SE280NLC EC290BNLC EC290B LC VO64, HYUNDAI, SAMSUNG ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток VO64 для екскаватора VOLVO EC290LC VO64 KOMATSU PC280LC 3 PC300NLC 3 SE280NLC EC290BNLC EC290B LC VO64, HYUNDAI, SAMSUNG.
Інші каталожні номери: BERCO VO64
DAEWOO 9270-6001
HYUNDAI 81E5-2301
HYUNDAI 81E9-17030
HYUNDAI E282-2002
HYUNDAI E282-2102
ITM A4030000M00
ITM A4030001M00
JCB 331/54208
KOMATSU 207-30-00022
KOMATSU 207-30-00024
KOMATSU 207-30-00130
KOMATSU 207-30-16102
SAMSUNG-H.I. 1081-0060
SAMSUNG-H.I. 1081-03871
VOLVO 1181-00781
VOLVO 14520822
VOLVO 14527315
VOLVO P14520822
VPI VVO64V
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO64A |
| Виробник | Volvo |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna do koparki VOLVO EC290LC, VO64 |
| Артикул | VO64A |
| Бренд виробника | VOLVO, KOMATSU, HYUNDAI, SAMSUNG |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO VO64 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | VOLVO EC290LC VO64 KOMATSU PC280LC 3 PC300NLC 3 SE280NLC EC290BNLC EC290B LC VO64, HYUNDAI, SAMSUNG |
| Марка | VOLVO, KOMATSU, HYUNDAI, SAMSUNG |
| Призначення | Опорний каток VO64 для екскаватора VOLVO EC290LC VO64 KOMATSU PC280LC 3 PC300NLC 3 SE280NLC EC290BNLC EC290B LC VO64, HYUNDAI, SAMSUNG. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | VO64A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 14 078 ₴



