
Підтримуючий каток CAT D7R, LIEBHERR PR741, CR2876 (CR2876A)
13 125 ₴
- В наявності
- Код: srx-00145
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підтримуючий каток CAT D7R, LIEBHERR PR741, CR2876 (каталоговий номер: CR2876A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Підтримуючі котки для вашої спецтехніки CAT D7R, CAT 400LC3, CAT 420LC V, LIEBHERR PR741, LIEBHERR PR742, LIEBHERR R952, LIEBHERR R962 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Підтримуючий каток CR2876 для екскаваторів і бульдозерів CAT D7R, CAT 400LC3, CAT 420LC V, LIEBHERR PR741, LIEBHERR PR742, LIEBHERR R952, LIEBHERR R962, DAEWOO, HYUNDAI.
Інші каталожні номери:ATLAS-TEREX 1357660
BANTAM-KOEHRING 422V0039
BERCO CR2205
BERCO CR2876
BERCO CR4284
CATERPILLAR 188-5600
CATERPILLAR 1P8717
CATERPILLAR 2P3514
CATERPILLAR 4S8982
CATERPILLAR 4S9691
CATERPILLAR 5M7820
CATERPILLAR 5S3271
CATERPILLAR 7M9489
CATERPILLAR 9M0637
CATERPILLAR 9M0638
DEMAG 17128140
DRESSER-FURUKAWA 1256100H91
HANOMAG 2899373M91
HANOMAG 375938986
HYUNDAI 81E7-0016
HYUNDAI 81E7-00521
HYUNDAI 81E7-00522
INGERSOLL RAND 70075163
INGERSOLL RAND 70576103
ITM C0107100M00
KOMATSU ALL MAKES ZZYR0024
LIEBHERR 5000951
LIEBHERR 5002789
LIEBHERR 5604047
LIEBHERR 5604175
LIEBHERR 5800083
PMI 960275
POCLAIN-CASE POCLAIN M0942390
RICHIER 484310573
VPI VCR2876V
верхній каток, Top roller, Carrier roller, Tragrolle, верхний ролик, horní rolna, rola superioară, Ritinėlis viršutinis
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR2876A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR2876A |
| Бренд виробника | CAT, LIEBHERR |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | ATLAS-TEREX 1357660 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D7R, CAT 400LC3, CAT 420LC V, LIEBHERR PR741, LIEBHERR PR742, LIEBHERR R952, LIEBHERR R962 |
| Марка | CAT, LIEBHERR |
| Призначення | Підтримуючий каток CR2876 для екскаваторів і бульдозерів CAT D7R, CAT 400LC3, CAT 420LC V, LIEBHERR PR741, LIEBHERR PR742, LIEBHERR R952, LIEBHERR R962. |
| Номер | CR2876A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Підтримуючий каток |
| Тип запчастини/вузла | Підтримуючий каток |
- Ціна: 13 125 ₴



