
Підтримувальний каток volvo ec140 ec160 e9180 ec210 ec240
8 738 ₴
- В наявності
- Код: srx-00150
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підтримувальний каток VOLVO EC140 EC160 EC180 EC210 EC240, VO2 (каталажний номер: VO2A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Підтримувальні котки для вашої спецтехніки VOLVO EC140, VOLVO EC160, VOLVO EC180, VOLVO EC210, VOLVO EC240 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазине ТОВ «Техноактив Інвес».
Підтримуючий каток VO2 підходить для моделей машин VOLVO EC140, VOLVO EC160, VOLVO EC180, VOLVO EC210, VOLVO EC240.
каталожні номери: BERCO VO2
ITM C9316100M00
VOLVO 1181-00020
VOLVO 14520149
VOLVO 14528559
VOLVO P14520149
VPI VVO2V
Верхний каток, Top roller, Carrier roller, Tragrolle, верхний ролик, horní rolna, rola superioară, Ritinėlis viršutinis
Для підтвердження актуальності ціни, знижок і акційних пропонувань у «Техноактив Інвест» — звертайтеся до наших менеджерів із продажу.У нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надае найбільший вибір оригінальних запчастин і перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів і вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин і доставляемо запчастини в Україну без помічників, тому можемо запропонувати за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки — скористайтеся пошуком за сайтом або фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися — телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропонування
✓Наличний або безнадійний (з НДС) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volvo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka podtrzymująca VOLVO EC140 EC160 EC180 EC210 EC240, VO2 |
| Артикул | VO2A |
| Бренд виробника | VOLVO |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO VO2 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Код запчастини | VO2A |
| Мoдель | VOLVO EC140, VOLVO EC160, VOLVO EC180, VOLVO EC210, VOLVO EC240 |
| Марка | Volvo |
| Призначення | Підтримуючий каток VO2 підходить до моделей машин VOLVO EC140, VOLVO EC160, VOLVO EC180, VOLVO EC210, VOLVO EC240. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | VO2A |
| Підрозділ Розділу | Підтримувальні котки |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Підтримуючий каток |
| Тип запчастини/вузла | Підтримуючий каток |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 8 738 ₴



