Підтримуючий каток KOMATSU D60 D65 D68, KM118 (KM118A)
12 547 ₴
- В наявності
- Код: srx-00153
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підтримуючий каток KOMATSU D60 D65 D68, KM118 (каталоговий номер: KM118A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Підтримуючі котки для вашої спецтехніки KOMATSU D60, KOMATSU D65, KOMATSU D68 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Підтримуючий каток KM118 для бульдозера KOMATSU D60, KOMATSU D65, KOMATSU D68.
каталожні номери:
BERCO KM118
ITM C40651A0M00
KOMATSU 141-30-00560
KOMATSU 141-30-00561
KOMATSU 141-30-00562
KOMATSU 141-30-00563
KOMATSU 141-30-00564
KOMATSU 141-30-00565
KOMATSU 141-30-00566
KOMATSU 141-30-00568
KOMATSU 144-813-0050
KOMATSU 144-813-0051
KOMATSU 144-813-0052
KOMATSU 144-813-0053
KOMATSU 144-813-0054
VPI VKM118V
верхній каток, Top roller, Carrier roller, Tragrolle, верхний ролик, horní rolna, rola superioară, Ritinėlis viršutinis
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM118A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM118A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | KM118A |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D60, KOMATSU D65, KOMATSU D68 |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Підтримуючий каток KM118 для бульдозера KOMATSU D60, KOMATSU D65, KOMATSU D68. |
| Номер | KM118A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Підтримуючий каток |
| Тип запчастини/вузла | Підтримуючий каток |
- Ціна: 12 547 ₴



