Каток підтримуючий бульдозера CAT, DEAWOO, HYUNDAI, LIEBHERR, CR4799 (CR4799A)
11 540 ₴
- В наявності
- Код: srx-00155
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Каток підтримуючий бульдозера CAT, DEAWOO, HYUNDAI, LIEBHERR, CR4799 (каталоговий номер: CR4799A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Підтримуючі котки для вашої спецтехніки CAT D5H XL, D5H LGP, D6M LGP, D6M XL, CR4799, DEAWOO, HYUNDAI, LIEBHERR ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Каток підтримуючий до екскаватора та бульдозера CAT D5H XL, D5H LGP, D6M LGP, D6M XL, CR4799, DEAWOO, HYUNDAI, LIEBHERRBERCO CR4799
BERCO ID1450
CATERPILLAR 6Y3908
CNH-FIAT NEW HOLLAND 87582765
CNH-FIAT NEW HOLLAND 87582766
ITM C01051H0M00
JOHN DEERE AT175426
KOMATSU ALL MAKES ZZYR0065
LIEBHERR 5802306
VPI VCR4799V
верхній каток, Top roller, Carrier roller, Tragrolle, верхний ролик, horní rolna, rola superioară, Ritinėlis viršutinis
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR4799A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR4799A |
| Бренд виробника | CAT, DEAWOO, HYUNDAI, LIEBHERR |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | CR4799A |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D5H XL, D5H LGP, D6M LGP, D6M XL, CR4799, DEAWOO, HYUNDAI, LIEBHERR |
| Марка | CAT, DEAWOO, HYUNDAI, LIEBHERR |
| Призначення | Каток підтримуючий до екскаватора та бульдозера CAT D5H XL, D5H LGP, D6M LGP, D6M XL, CR4799, DEAWOO, HYUNDAI, LIEBHERR |
| Номер | CR4799A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Підтримуючий каток бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Підтримуючий каток бульдозера |
- Ціна: 11 540 ₴



