Зірочка, вінець зірочки, сегмент, сегментна група CAT 319 320 322 323 324, CR5602 (CR5602A)
10 566 ₴
- В наявності
- Код: srx-00180
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Зірочка, вінець зірочки, сегмент, сегментна група CAT 319 320 322 323 324, CR5602 (каталоговий номер: CR5602A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Зірочки приводні для вашої спецтехніки CATERPILLAR 319, CAT 320, CAT 322, CAT 323, CAT 324 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Зірочка, вінець зірочки, сегмент, сегментна група гусениці екскаватора CATERPILLAR 319, CAT 320, CAT 322, CAT 323, CAT 324. крок 190mm
21 зубів
16 отворів fi=21,5mm
Інші каталожні номери: CR6998 / 8E9805
Виробник: KTR
Вага: 45 кг
Торгові марки, які використовуються в контенті веб-сайту, е власністю їх законних власників. Найменування та номери виробників надаються виключно в інформаційних цілях відповідно діючого законодавства
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR5602A |
| Виробник | KTR |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR5602A |
| Бренд виробника | CATERPILLAR, CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | CR6998 / 8E9805 |
| Категорія товару | Зірочки приводні |
| Мoдель | CATERPILLAR 319, CAT 320, CAT 322, CAT 323, CAT 324 |
| Марка | CATERPILLAR, CAT |
| Призначення | Приводне (ведуче) колесо гусениці екскаватора CATERPILLAR 319, CAT 320, CAT 322, CAT 323, CAT 324. |
| Номер | CR5602A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Приводне (попрямне) колесо |
| Тип запчастини/вузла | Приводне (попрямне) колесо |
- Ціна: 10 566 ₴



