Натяжне колесо Komatsu PC150 PC160 PC180, HYUNDAI R130 R160, KM1642 (KM1642A)
25 940 ₴
- В наявності
- Код: srx-00194
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Натяжне колесо Komatsu PC150 PC160 PC180, HYUNDAI R130 R160, KM1642 (каталоговий номер: KM1642A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Натяжні колеса (лінивці) для вашої спецтехніки Komatsu PC150, Komatsu PC160, Komatsu PC180, Komatsu PC200, Komatsu PC210, Komatsu PC240, HYUNDAI R130, HYUNDAI R160, HYUNDAI R210, HYUNDAI R250 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Натяжне колесо екскаватора Komatsu PC150, Komatsu PC160, Komatsu PC180, Komatsu PC200, Komatsu PC210, Komatsu PC240, HYUNDAI R130, HYUNDAI R160, HYUNDAI R210, HYUNDAI R250. каталожні номери: KM1642, 20Y-30-00030, UX084K0E, 20Y30000, 81EM-14010
Виробник: замінник
Направляюче колесо (лінивець), Натяжне колесо, Idler, idler ass’y, Колесо направляющее (ленивец), Натяжное колесо, rueda guia, Leiträder, Láncfeszítő kerekek, vedantieji ratai, vodící kola
Торгові марки, які використовуються в контенті веб-сайту, е власністю їх законних власників. Найменування та номери виробників надаються виключно в інформаційних цілях відповідно діючого законодавства.
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM1642A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Koło napinające Komatsu PC150 PC160 PC180, HYUNDAI R130 R160, KM1642 |
| Артикул | KM1642A |
| Бренд виробника | KOMATSU, HYUNDAI |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | KM1642, 20Y-30-00030, UX084K0E, 20Y30000, 81EM-14010 |
| Категорія товару | Натяжне Колесо, лінивець |
| Мoдель | Komatsu PC150, Komatsu PC160, Komatsu PC180, Komatsu PC200, Komatsu PC210, Komatsu PC240, HYUNDAI R130, HYUNDAI R160, HYUNDAI R210, HYUNDAI R250 |
| Марка | KOMATSU, HYUNDAI |
| Призначення | Натяжне колесо екскаватора Komatsu PC150, Komatsu PC160, Komatsu PC180, Komatsu PC200, Komatsu PC210, Komatsu PC240, HYUNDAI R130, HYUNDAI R160, HYUNDAI R210, HYUNDAI R250. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | KM1642A |
| Підрозділ Розділу | Натяжні колеса (лінивці) |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Натяжне колесо |
| Тип запчастини/вузла | Натяжне колесо |
- Ціна: 25 940 ₴



