Натяжне колесо Komatsu PC360 PC350 PC340 PC300 PC290, KM2018 (KM2018A)
58 026 ₴
- В наявності
- Код: srx-00201
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Натяжне колесо Komatsu PC360 PC350 PC340 PC300 PC290, KM2018 (каталоговий номер: KM2018A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Натяжні колеса (лінивці) для вашої спецтехніки Komatsu PC290, Komatsu PC300, Komatsu PC340, Komatsu PC350, Komatsu PC360 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Натяжне колесо екскаватора Komatsu PC290, Komatsu PC300, Komatsu PC340, Komatsu PC350, Komatsu PC360. каталожні номери: 207-30-00160 / 207.30.00400 / UX101K2E
Виробник: замінник
Направляюче колесо (лінивець), Натяжне колесо, Idler, idler ass’y, Колесо направляющее (ленивец), Натяжное колесо, rueda guia, Leiträder, Láncfeszítő kerekek, vedantieji ratai, vodící kola
Торгові марки, які використовуються в контенті веб-сайту, е власністю їх законних власників. Найменування та номери виробників надаються виключно в інформаційних цілях відповідно діючого законодавства.
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM2018A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Koło napinające Komatsu PC360 PC350 PC340 PC300 PC290, KM2018 |
| Артикул | KM2018A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 207-30-00160 / 207.30.00400 / UX101K2E |
| Категорія товару | Натяжне Колесо, лінивець |
| Мoдель | Komatsu PC290, Komatsu PC300, Komatsu PC340, Komatsu PC350, Komatsu PC360 |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Натяжне колесо екскаватора Komatsu PC290, Komatsu PC300, Komatsu PC340, Komatsu PC350, Komatsu PC360. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | KM2018A |
| Підрозділ Розділу | Натяжні колеса (лінивці) |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Натяжне колесо |
| Тип запчастини/вузла | Натяжне колесо |
- Ціна: 58 026 ₴



